KAR
Fragment meczu Politechnika Świętokrzyska - Zryw Skroniów.
Fragment meczu Politechnika Świętokrzyska - Zryw Skroniów. K. Markiewicz
Polanie Pierzchnica w wyjazdowym meczu pokonali Partyzant Wodzisław, aż 5:0.

Partyzant Wodzisław - Polanie Pierzchnica 0:5 (0:1), Ogłoza 45, Kubicki 54, 66, Żak 70, 80.

Polanie: Dygas - Szczukiewicz, P. Ramiączek, B. Ramiączek, Kmiecik (70 Rajecki) - Kapusta (25 Kubicki), Łopaciński, Ogłoza, Baran (75 Włodarczyk) - Marszałek (66 Gardian), Żak.

Politechnika Świętokrzyska - Zryw Skroniów 0:1 (0:0), Krakowiak 70.

Zryw: Trela - Smerdzyński, Szydłowski. Kliszewski, Suchmiel (75 P. Koncewicz) - Wyrozumski (65 Pawlikowski), Kaleta, Magiera, S. Koncewicz - Krakowiak (80 Pańtak), Bednarek.

W pierwszej połowie gra toczyła się pod dyktando gospodarzy, którzy nie wykorzystali kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Tą nie moc Politechniki wykorzystali goście strzelając bramkę w 70 minucie, ostatecznie dającą Zrywowi zwycięstwo w meczu.

Astra Piekoszów - Dąb Nagłowice 4:1 (0:0), Zychalski 55, Śladkowski 65, Szymoniak 84, Jaroszenko 88 - Ł. Niemstak 80.

Astra: Wersocki - Bąk, Nowak (65 Szymoniak), Karbownik, Plech (75 Skowron) - Pakuła (46 Mularczyk), Jaroszenko, Śladkowski, Marek - Zaława (46 Salwa), Zychalski.

Dąb: Pacholec - Fendrych, Matera, Trela, Kisiel - Radecki (80 Dąbrowski), P. Niemstak, Dębiński (70 M. Pustuł), R. Pustuł - Wójcik, Ł. Niemstak.

- Mecz w pierwszej połowie wyrównany. Druga połowa przebiegała już pod nasze dyktando. Chciałbym podziękować piłkarzom za zaangażowanie do ostatnich minut - mówił Marcin Zychalski.

Jawornik Gorzków - Samson Samsonów 0:1 (0:0), Strzelecki 81.

Samson: Gorzkowski - Stęplewski, Włodarczyk, Wójcik, Jędrzejczyk - Gębski, Kołodziejski, M. Rynk (82 Mościński), Dulęba - Piwowarczyk, Kondrak (46 Strzelecki).

Czarnovia Kielce - Tęcza Gowarczów 2:0 (1:0), Żelazny 10, Pietrzykowski 70.

Czarnovia: Markowski - Sieradzan, T. Rudnicki, Stanek (80 Białogoński), Ziarkowski - Surma (70 Szydłowski), A. Rudnicki, Krajecki (60 Kępa), Pietrzykowski - Żelazny, Wawrzycki (46 Kowalski).

GKS Kluczewsko - Wicher Miedziana Góra 1:1 (1:0), Kowalczyk 26 - Łosiak 57.

LKS Bolmin - Zryw Łopuszno 0:2 (0:0), Krzepkowski 48, Cegieła 85.

Najlepsi strzelcy: 11 - Pach (Łopuszno), Olczyk (GKS), Zychalski (Astra), Cegieła (Łopuszno), 10 - Ozga (Partyzant), 9 - Strzelecki (Samson), 8 - K. Wątek (Jawornik), 7 - Ł. Prokop (GKS), Szymkiewicz (LKS), S. Hajduk (LKS), Sktobot (Wicher).