Makroregionalna liga juniorów starszych - wyniki

Redakcja
Fragment meczu MKS KSZO Junior  Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia Kraków. O piłkę walczy Paweł Łuszcz z KSZO Junior.
Fragment meczu MKS KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - Cracovia Kraków. O piłkę walczy Paweł Łuszcz z KSZO Junior. Fot. Rafał Soboń
Juniorzy starsi MKS KSZO Junior Ostrowiec doznali pierwszej porażki w makroregionalnej lidze juniorów starszych. W sobotę ulegli w Ostrowcu rówieśnikom z Cracovii Kraków 0:1.

KSZO Junior Ostrowiec - Cracovia Kraków 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Mateusz Wdowiak 47 min..

KSZO: Zacharski - Larkowski, Karasek (46. Czaja), Górski, Sołtykiewicz (71. Koczwara) - Adamczyk (46. Matyjasek), Czajkowski, Łuszcz, Sulima (68. Milosa) - Kwaśniński (81. Kowalski), Wielgus (50. Bąk).

Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Adrian Danek 3 min. 1:1 Michał Przybyła 5.

Korona: Mazur - Merchut, Wrześniewski, Bednarski, Zawadzki - Słomka, Załęcki, Seweryn, Dziubek (60. Smolarczyk), Jaśkiewicz (60. Stachura) - Przybyła (Laskowski 75).

Szybko padały gole. Najpierw po wrzutce z rzutu z wolnego zdrzemnęli się obrońcy i Danek głową zdobył prowadzenie dla gospodarzy. Dwie minuty później Michał Przybyła dostał prostopadła piłkę wyszedł sam na sam z bramkarzem i wyrównał.

Z liderem rozegraliśmy dobry mecz. Mieliśmy wiele sytuacji w drugiej połowie, ale nic nie chciało wpaść do bramki - podsumował Michał Gębura, trener Korony.

W innych meczach: Widok Lublin - Stal Rzeszów 0:0, Stal Stalowa Wola - Bogdanka Łęczna 6:1 (2:0).