Mecz Stali Kunów z Sokołem Jachimowice został przerwany w piątej minucie

/dor/
Goście przyjechali do Kunowa w pełnym składzie, ale tylko ośmiu zawodników (siedmiu z pola) miało aktualne badania lekarskie.

Przystąpili do tego spotkania, ale już w pierwszej minucie stracili bramkę - jej autorem był Michał Kosowski. W piątej minucie jeden z piłkarzy Sokoła doznał urazu i nie wrócił już na boisko, drużyna z Jachimowic nie mogła więc kontynuować spotkania. Sędzia Tomasz Frąk przy stanie 1:0 przerwał mecz, ponieważ w zespole Sokoła nie było wymaganej liczny zawodników.

Decyzję w sprawie tego spotkania podejmie Wydział Gier Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej, ale prawdopodobnie utrzymany zostanie wynik z boiska.