Nie spodziewała się, że może wygrać fiata grande punto....

  Nie spodziewała się, że może wygrać fiata grande punto. Teraz namawia wszystkich do gry w nowym konkursie

  Paulina STROJNA-GIL

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Łucja Ksel z dumą prezentuje swoje nowe auto, które wygrała w konkursie Echa Dnia „4 kółka”.

  Łucja Ksel z dumą prezentuje swoje nowe auto, które wygrała w konkursie Echa Dnia „4 kółka”. ©Dawid Łukasik

  Łucja Ksel z podkieleckiej Dąbrowy długo nie mogła uwierzyć w wygraną w konkursie "Echa Dnia" "4 kółka".
  Łucja Ksel z dumą prezentuje swoje nowe auto, które wygrała w konkursie Echa Dnia „4 kółka”.

  Łucja Ksel z dumą prezentuje swoje nowe auto, które wygrała w konkursie Echa Dnia „4 kółka”. ©Dawid Łukasik

  - Było to dla mnie niesamowite zaskoczenie. Jak dowiedziałam się, że jestem właścicielką nowiutkiego auta byłam najszczęśliwsza osobą - wspomina pani Łucja, która w czerwcu wygrała wiśniowego fiata grande punto.

  Jeszcze pani Łucja nie zdążyła zapisać się na prawo jazdy, ale deklaruje, że wkrótce to zrobi. - Jak wysyłałam kupony konkursowe wnuczka mnie zapytała babciu, co zrobisz jak wygrasz? Powiedziałam jej, że raczej nie wygram - śmieje się Łucja Ksel, która długo nie mogła uwierzyć, że fiat należy do niej.
  Dopiero po wręczeniu kluczyków przez Mirosława Martyniszyna, dyrektora Centrum Motoryzacji PZmot w Kielcach dotarło do niej, że zdobyła główną nagrodę w konkursie "Echa Dnia" - "4 kółka". - Pamiętam, jak po raz pierwszy wsiadłam do auta. Od razu mi się spodobało, dlatego szybko muszę zrobić prawo jazdy - mówi pani Łucja.

  Mimo że pani Łucja nie ma jeszcze prawa jazdy auto nie stoi nieużywane w garażu. Z wygranej obecnie korzysta jej córka. - Auto jest świetne. Ma pojemny bagażnik i dużo przestrzeni dla pasażerów, a ten kolor…dla kobiety idealny - śmieje się Magdalena Kozubek, córka pani Łucji.

  Od 9 października rusza kolejny konkurs "Echa Dnia", w którym czekają świetne nagrody. Można w nim wygrać wspaniały apartament i aż trzy auta. Jak do tej pory jest to największy konkurs organizowany przez naszą redakcję. Pani Łucja zapowiada, że na pewno weźmie w nim udział. - Oczywiście, że będę grać i zachęcam wszystkich, żeby przyłączyli się do tej zabawy. Naprawdę warto - dodaje Łucja Ksel.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo