matura
  Szukamy Miss Lata w Chańczy

  Szukamy Miss Lata w Chańczy

  Dorota Klusek

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W sobotę kandydatek do tytułu Miss Lata 2008 poszukamy nad zalewem w Chańczy. Wybierzemy też Mistera.
  W 2006 roku, kiedy ostatni raz wybieraliśmy Miss Chańczy, ten tytuł zdobyła Monika Moskal, dwudziestoletnia studentka z Kielc.

  W 2006 roku, kiedy ostatni raz wybieraliśmy Miss Chańczy, ten tytuł zdobyła Monika Moskal, dwudziestoletnia studentka z Kielc. ©D. Łukasik

  W zeszłym roku fatalna pogoda nie pozwoliła nam wybierać Miss Lata w Chańczy. Tym razem się uda!

  W sobotę kandydatek do tytułu Miss Lata 2008 poszukamy nad zalewem w Chańczy. Wybierzemy też Mistera, a na zakończenie didżeje z Radia Planeta poprowadzą dyskotekę.

  Monika Moskal to Miss Chańczy sprzed dwóch lat. Przed rokiem pogoda pokrzyżowała nam plany i dwa razy musieliśmy odwołać wybory. Liczymy na to, że w sobotę dopisze słońce i piękne dziewczyny. Zaczynamy o godzinie 14.30.
  - Tę imprezę wszyscy znają, więc myślę, że nie trzeba nikogo szczególnie zachęcać. Mam tylko nadzieję, że w tym roku pogoda nie pokrzyżuje nam planów - mówi Urszula Medyńska, współorganizator zabawy w Chańczy.

  DWIE NIEUDANE PRÓBY

  W ubiegłym roku dwa razy próbowaliśmy tutaj wybrać najpiękniejszą plażowiczkę. Niestety pogoda sprawiła, że zabawę musieliśmy odwołać. Tym razem wierzymy, że nie zabraknie ani słońca, ani tym bardziej pięknych kandydatek.

  Czekamy na wszystkie panie, które ukończyły 18 rok życia. Niepełnoletnie dziewczyny muszą mieć zgodę rodziców na piśmie. Chętnie widziane również mężatki oraz mamy z dziećmi. Górnej granicy wieku nie ma. Wymagamy jedynie stroju kąpielowego. Przyda się poczucie humoru.

  CZEKAMY NA KANDYDATKI

  Na kandydatki czekamy na stoisku "Echa Dnia" przy barze na plaży głównej nad zalewem w Chańczy, poniżej osiedla z domkami letniskowymi. Informacje, a także zapisy pod numerem telefonu: 697 770 053 lub 697 770 600.

  Najwięcej emocji jak zwykle dostarczą wybory Miss, ale niezwykle ciekawie zapowiadają się również wybory Mistera Chańczy. Z jakimi zadaniami przyjdzie się tym razem zmierzyć panom?

  Dużo się będzie działo na scenie, ale nudzić nie będą się widzowie. Nie zabraknie konkursów z nagrodami dla osób w każdym wieku. Zarówno dla młodszych, jak i starszych, przygotowaliśmy wiele konkursów, w których trzeba się będzie wykazać wiedzą, zręcznością, a przede wszystkim pomysłowością. Oczywiście dla wszystkich uczestników zabaw czekają nagrody. Publiczność będzie też miała w wyborach ważny głos. To ona wybierze swoją Miss.

  UCZTA DLA DUCHA

  Będzie też niespodzianka artystyczna. Na scenie zaprezentują się młode tancerki z zespołu działającego przy Uczniowskim Klubie Sportowym Integro ze Staszowa.

  Grupa w tym roku będzie obchodziła dziesięciolecie swojego istnienia. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, zdobyte na scenach polskich, jak i zagranicznych. - Naszym największym osiągnięciem jest zdobycie Wicemistrzostwa Polski Cheerleaders w 2006 roku, natomiast w styczniu tego roku tancerki z klubu zajęły wysokie piąte i szóste miejsca podczas konkursu w Niemczech - mówi Beata Rachoń, trenerka Integro. - W sobotę dziewczyny zatańczą jeden układ w grupie, zaprezentuje się układ gimnastyczny, który walczył w Niemczech oraz pokażemy układ hip - hopowy, który powstał na zgrupowaniu w Hiszpanii.

  Zapowiada się więc prawdziwa uczta dla ducha, którą zakończy dyskoteka pod gwiazdami, którą poprowadzą didżeje z Radia Planeta. Wybory Miss Chańczy, sobota, 9 sierpnia, przy barze na plaży głównej, początek o godzinie 14.30. Wstęp wolny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Galerie

  Miss Lata - terminarz

  3 lipca (niedziela) – zalew Domaniów
  9 lipca (sobota) - Umer (Hotel Pod Jaskółką)
  10 lipca (niedziela) - Wilków - zalew
  16 lipca (sobota) - Chańcza
  24 lipca (niedziela) - Solec Zdrój
  30 lipca (sobota) - Borków
  6 sierpnia (sobota) – Nowiny (Pływalnia „Perła” w Nowinach)
  13 sierpnia (sobota) – zalew Golejów
  16 sierpnia (wtorek) - Stadion LKS Klimontowianka w Klimontowie (godzina 18:00)
  20 sierpnia (sobota) - Strawczyn
  27 sierpnia (sobota) - Finał Rynek w Kielcach

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Mała Miss i Mały Mister 2016 - kandydaci. Zgłoś dziecko

  Mała Miss i Mały Mister 2016 - kandydaci. Zgłoś dziecko

  Pierwszaki 2016 w Świętokrzyskiem. Zobacz wszystkie klasy i zagłosuj

  Pierwszaki 2016 w Świętokrzyskiem. Zobacz wszystkie klasy i zagłosuj

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Konkurs. Do wygrania gadżety do biegania

  Z Echem Dnia możesz wygrać pieniądze i fantastyczne mieszkanie!

  Z Echem Dnia możesz wygrać pieniądze i fantastyczne mieszkanie!