matura
  Wybierzemy najpiękniejszą Miss Lata 2008 (video, zdjęcia)

  Wybierzemy najpiękniejszą Miss Lata 2008 (video, zdjęcia)

  Dorota Klusek

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Przed rokiem bezkonkurencyjna była Kasia Jaworska z Radomia, która zdobyła tytuł Miss Lata 2007 oraz została Miss Obiektywu i Miss Buskowianki.

  Przed rokiem bezkonkurencyjna była Kasia Jaworska z Radomia, która zdobyła tytuł Miss Lata 2007 oraz została Miss Obiektywu i Miss Buskowianki. ©D. Łukasik

  W sobotę wybierzemy spośród 39 finalistek wybierzemy najpiękniejszą Miss Lata 2008.
  Przed rokiem bezkonkurencyjna była Kasia Jaworska z Radomia, która zdobyła tytuł Miss Lata 2007 oraz została Miss Obiektywu i Miss Buskowianki.

  Przed rokiem bezkonkurencyjna była Kasia Jaworska z Radomia, która zdobyła tytuł Miss Lata 2007 oraz została Miss Obiektywu i Miss Buskowianki. ©D. Łukasik

  Materiały podobne


  Tytuł Miss Lata, I i II Wicemiss oraz Miss Buskowianki i Miss Publiczności, a oprócz tego zagraniczne wycieczki oraz srebrne zegarki czekają na zwyciężczynie konkursu Miss Lata. Tuż po zakończeniu wyborów w naszym portalu filmy i zdjęcia z imprezy.

  - To był piękny rok. Warto było to przeżyć - mówi o swoim panowaniu Miss Lata 2007 Katarzyna Jaworska. Która z dziewczyn przejmie po niej tytuł? Kandydatek jest 39, a imię zwyciężczyni poznamy już w sobotę, 30 sierpnia w Bałtowie.

  Już po raz trzeci Okręglica Bałtowska będzie gościła wszystkie finalistki konkursu Miss Lata. Tym razem jest ich 39. Są to dziewczyny, które w wakacje spotykały się z nami i wspólnie bawiły na różnych kąpieliskach w regionie. Teraz czas wybrać z tego grona tę jedną - najpiękniejszą.

  Wybierz Miss Lata 2008

  Wybierz Miss Lata 2008


  We wtorkowym dodatku oraz na stronie internetowej www.echodnia.eu/misslata przedstawiliśmy 39 finalistek konkursu Miss Lata 2008. Każdej z nich został przyporządkowany numer. Jeśli chcesz zagłosować na swoją kandydatkę, wyślij sms pod numer 7101. Wiadomość tekstowa musi zawierać następującą informację: EDM.numer kandydatki (na przykład EDM.49). Koszt sms-a - 1,22 złoty z vat. Głosowanie zaczęło się we wtorek 26 sierpnia, a zakończy się w sobotę, 30 sierpnia o godzinie 17. O tytułach będą decydować po połowie wyniki głosowania sms i kolejność ustalona przez jury w Bałtowie.  PIĘKNE DZIEWCZYNY

  Wszystkie ponownie zobaczymy w ubraniach na luzie i w strojach kąpielowych. Tym razem jednak dziewczyny zaprezentują się też w eleganckich strojach wieczorowych. O podziale tytułów i nagród zadecydują jurorzy oraz czytelnicy "Echa Dnia". Ich głosy będą się liczyły po równo. Dlatego przypominamy o cały czas trwającym głosowaniu na Miss Lata. We wtorek wydaliśmy specjalny dodatek ze zdjęciami wszystkich tegorocznych finalistek. Można je również znaleźć na naszej stronie internetowej www.echodnia.eu. Każda z kandydatek ma przyporządkowany numer. Wystarczy go wpisać w treść sms-a i wysłać. Na dziewczyny czekają liczne nagrody, w tym cztery dwuosobowe wycieczki zagraniczne - jedna do Wiednia i trzy do Pragi, srebrne zegarki od firmy Defro czy odtwarzacz DVD.

  Oprócz Miss Lata, wybierzemy także I i II Wicemiss, Miss Buskowanki i Miss Publiczności. Szarfę najpiękniejsze wręczy Kasia Jaworska, Miss Lata 2007.

  MORSKIE KLIMATY

  Sobotnią imprezę zdominują wybory, ale atrakcji będzie więcej. Kolejną będzie występ szantowego zespołu Pod Wiatr. Muzycy mówią o sobie: - Jesteśmy z Ostrowca Świętokrzyskiego, miasta, które nigdy dostępu do morza nie miało (choć nieobliczalna przyszłość lubi płatać figle), toż i pieśni morza naszym dziadom i pradziadom obce były. Powstaliśmy więc latem 2006, by coś w tym temacie zmienić.

  Jak im wychodzi, będzie można posłuchać w sobotę. Zespół ma na swoim koncie wiele koncertów i nagród. Tylko w ostatnim czasie wystąpił w XXIV Łódzkich Spotkaniach z Piosenką Żeglarską Kubryn 2008, zdobył drugie miejsce na XX Festiwalu Piosenki Żeglarskiej i Poezji Morskiej "Szatki" w Kędzierzynie-Koźlu, otrzymał również nagrodę Marszałka województwa małopolskiego za najlepszy debiut na Shanties 2008.

  Wielki Finał Miss Lata 2008 na Okręglicy w Bałtowie rozpoczyna się w sobotę, 30 sierpnia, o godzinie 15.30. Wstęp wolny.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Galerie

  Miss Lata - terminarz

  3 lipca (niedziela) – zalew Domaniów
  9 lipca (sobota) - Umer (Hotel Pod Jaskółką)
  10 lipca (niedziela) - Wilków - zalew
  16 lipca (sobota) - Chańcza
  24 lipca (niedziela) - Solec Zdrój
  30 lipca (sobota) - Borków
  6 sierpnia (sobota) – Nowiny (Pływalnia „Perła” w Nowinach)
  13 sierpnia (sobota) – zalew Golejów
  16 sierpnia (wtorek) - Stadion LKS Klimontowianka w Klimontowie (godzina 18:00)
  20 sierpnia (sobota) - Strawczyn
  27 sierpnia (sobota) - Finał Rynek w Kielcach

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Najczęściej czytane

  Czytaj też

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.