na jezykach
  SOBOTA Eliza Młodzińska, Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016 po...

  SOBOTA Eliza Młodzińska, Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016 po roku panowania: - Jest pięknie

  Dorota Klusek

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Eliza Młodzińska – Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016. Pochodzi z powiatu koneckiego, choć obecnie jej życie toczy się w Warszawie, gdzie studiuje. Zaprasza

  Eliza Młodzińska – Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016. Pochodzi z powiatu koneckiego, choć obecnie jej życie toczy się w Warszawie, gdzie studiuje. Zaprasza do udziału w konkursie! ©Kamila Błaszkiewicz

  O pięknie, nie tylko tym zewnętrznym, życiu z koroną oraz wierze w swoje siły i możliwości rozmawiamy z Elizą Młodzińską – Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016.
  Eliza Młodzińska – Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016. Pochodzi z powiatu koneckiego, choć obecnie jej życie toczy się w Warszawie, gdzie studiuje. Zaprasza

  Eliza Młodzińska – Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016. Pochodzi z powiatu koneckiego, choć obecnie jej życie toczy się w Warszawie, gdzie studiuje. Zaprasza do udziału w konkursie! ©Kamila Błaszkiewicz

  Jak wygląda codzienność Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016? Czy tytuł dużo zmienił w Twoim życiu?

  Trudne pytanie... Moje życie wygląda normalnie, jak każdej zwykłej dziewczyny, studentki. Oczywiście wraz z tytułem pojawiły się pewne miłe obowiązki, jak chociażby jurorowanie w innych konkursach piękności, na przykład w Miss Lata oraz wyborach Małej Miss i Małego Mistera Ziemi Świętokrzyskiej czy obecność podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Kieleckim Centrum Kultury.
  Brałam też udział w sesji zdjęciowej do kalendarza „Echa Dnia” czy w pokazie podczas Targów Ślubnych. Z drugiej jednak strony uczestniczyłam w sesjach czy pokazach, do których otrzymałam zaproszenie, ponieważ od dawna się tym interesuję i tutaj mój tytuł nie miał znaczenia. Natomiast bez wątpienia udział w konkursie Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2016 to była niesamowita przygoda. Dzięki niemu poznałam wiele fantastycznych osób. Niesamowite wrażenia i wspomnienia wyniesione z niego na pewno na długo zostaną w mojej pamięci.

  Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2017. Zdobądź koronę! Przyjdź na casting - czytaj więcej  W sobotę, 25 marca, zasiądziesz w jury podczas castingu do konkursów Miss, Miss Nastolatek i Mister Ziemi Świętokrzyskiej 2017. Jakie cechy ma posiadać osoba, która zgłosi się na te eliminacje?

  Odwaga, pogoda ducha, uśmiech, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, bycie towarzyskim – te cechy na pewno pomagają.
  A co byś powiedziała tym dziewczynom, które zastanawiają się, czy przyjść na casting, które myślą, że nie są dość ładne?
  Odwagi! Próbować zawsze warto. Jest wiele pięknych dziewczyn, którym brakuje odwagi i pewności siebie, ale warto się przełamać. Nie można się też poddawać, jeśli za pierwszym czy drugim razem nie powiedzie się, ponieważ za trzecim może się udać. Trzeba w siebie wierzyć.

  Na co będziesz zwracała uwagę?

  Wiadomo, jest to konkurs piękności, więc uroda jest istotna, ale dla mnie będzie się też liczył sposób bycia, jak ta osoba się zaprezentuje. Ważna będzie dla mnie także rozmowa oraz to, co ta osoba sama o sobie powie. Bo tak samo ważne, jak to piękno zewnętrzne, jest to piękno wewnętrzne. Słusznie się mówi, że nie można oceniać książki po okładce. Sama jestem przykładem tego, jak mylące może być pierwsze wrażenie. Wiele osób widząc mnie po raz pierwszy, myśli, że jestem zarozumiała, ale rozmowa zmienia ten odbiór.

  Jesteś piękną kobietą. Uroda Ci pomaga czy przeszkadza?

  Ciężko mi powiedzieć. Myślę, że nasze społeczeństwo jest tak skonstruowane, że ci ładni mają w życiu łatwiej. Natomiast na ile mój wygląd mi przeszkadza czy pomaga nie umiem powiedzieć, bo nie wiem, jakby było, gdybym wyglądała inaczej, gdybym była kimś innym.

  W czasie tego roku zostałaś inżynierem i rozpoczęłaś studia magisterskie.

  Skończyłam kierunek technika rolnicza i leśna ze specjalnością inżynieria i technologie informacyjne w leśnictwie na Wydziale Inżynieria Produkcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a obecnie jestem na studiach magisterskich na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji na tej samej uczelni. Zajęcia mam od poniedziałku do czwartku i jak na razie całkowicie mnie pochłaniają.

  Ale na castingu Cię nie zabraknie?

  Będę i serdecznie zapraszam do udziału w nim wszystkie dziewczyny, które chcą przeżyć coś niezapomnianego.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Gwiazdy bez tajemnic

  Twoje miasto

  Styl życia

  Wideo

  Czytaj też

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Scyzoryki Festiwal 2017. Zgłoś się!

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Wymarzona, Wyzwolona, Urozmaicona. Zobacz, jakie jesteśmy.

  Sonda

  Gdybyś mógł wybrać, to w jakim kraju byś zamieszkał?

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Zdrowie i uroda

  Jedzenie i zabawa

  Turystyka