na jezykach
Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą. Gorące emocje na parkiecie...

Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą. Gorące emocje na parkiecie (zdjęcia, video)

Dorota KLUSEK klusek@echodnia.eu

Echo Dnia Świętokrzyskie

Echo Dnia Świętokrzyskie

Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą. Gorące emocje na parkiecie (zdjęcia, video)
Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą. Gorące emocje na parkiecie (zdjęcia, video)
Za nami trzeci odcinek show Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą. Parkiet Galerii Korona w Kielcach był świadkiem wspaniałych występów.
[galeria_glowna]

Zapraszamy na czwarty odcinek

Zapraszamy na czwarty odcinek


Czwarty odcinek show Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą odbędzie się w piątek 17 maja. Początek o godzinie 18 w Galerii Korona w Kielcach.Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą! Zobacz video z występów z trzeciego odcinka!

Kto w weekend majowy ciężko pracuje, ten pochwały zyskuje.
Nasi tancerze w wolne dni nie próżnowali, co pokazali w niedzielę. Sędziowie byli pod wrażeniem. Aż cztery pary zdobyły komplet 50 punktów!
Zabawa trwa, a poziom par rośnie z odcinka na odcinek. Niemal na każdym kroku podkreślał to juror Grzegorz Świercz.

- Rozkręcają nam się pary. W pierwszym odcinku było widać zdenerwowanie, a dziś pełen luz - chwalił.
Postęp między pierwszym, a trzecim odcinkiem zauważyła też przewodnicząca jury, Kamila Drezno.
- Jestem zachwycona pracą par. Cieszę się, że majówkę wykorzystali do tego, żeby trenować. Widzę postęp nawet w tym, że wszyscy zrzucili po kilka dobrych kilogramów. No i muszę pochwalić profesjonalne podejście par do występów: strój, fryzura, makijaż - wszystko ze sobą współgra - oceniła profesjonalnym okiem Kamila Drezno.

Tym razem w jury, oprócz wspomnianych już Kamili Drezno i Grzegorza Świercza, znaleźli się również uczestnicy pierwszej edycji show: piosenkarka Edyta Strzycka oraz Elżbieta Romanowska i Grzegorz Kaleta. Ocena par obecnie tańczących, nasuwała wspomnienia z własnej zabawy.

- Bardzo serdecznie wam gratuluję, bo wiem ile kosztuje to wysiłku i pracy. Trzymam za was kciuki, a jak zakończycie ten program, to będzie wasza życiowa przygoda! - powiedziała Elżbieta Romanowska, oceniając parę numer cztery, ale jej słowa dotyczyły wszystkich tancerzy.
Tym razem pary zaprezentowały się aż w pięciu różnych tańcach. Na parkiecie dynamicznie zmieniał się klimat, a te zmiany przyciągały widzów - klientów Galerii Korona.

Oprócz popisów tanecznych uczestników show, na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Samorządowego numer 1 w Kielcach. Placówka ta propaguje taniec, organizując od 2005 roku Międzyprzedszkolny Turniej Tańca "Tańcz z Jedynką". Kolejna edycja już niebawem.
Natomiast kolejny, czwarty już odcinek show Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą, w piątek 17 maja o godzinie 18 w Galerii Korona w Kielcach.

Zwycięzcy drugiego odcinka

Zwycięzcy drugiego odcinka


Według jurorów bezkonkurencyjna w drugim odcinku była para numer 6: Ilona i Krzysztof Grysowie. W głosowaniu SMS zwyciężyła para numer 7: Magdalena Derszniak i Waldemar Matwiejew. Głosy przeliczyliśmy na punkty i zsumowaliśmy, tak oto ostatecznymi zwycięzcami pierwszego odcinka została para numer 7!Zasady głosowania

W drugiej edycji show Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą udział bierze osiem par. Żadna z nich nie odpada, wszystkie tańczą do końca programu, czyli przez sześć odcinków, cały czas zbierając punkty. Występ w każdym odcinku jest oceniany przez jurorów oraz czytelników Echa Dnia i użytkowników portalu WWW.ECHODNIA.EU za pomocą SMS-ów. Jurorzy wyrażają swoje zdanie i przydzielają noty bezpośrednio po występie. Aby Państwo mogli zagłosować na wybraną parę, należy pod numer 71466 wysłać SMS o treści, jaką podajemy przy każdej parze. Głosowanie na zwycięzcę trzeciego odcinka zaczęło się w niedzielę 5 maja, a zakończy w piątek 17 maja o godzinie 12. Koszt jednego SMS-a: 1,23 złotego z VAT. Z głosowania jury ustalona zostanie kolejność i przydzielone punkty: 8 za miejsce pierwsze, 7 za drugie, 6 za trzecie, 5 za czwarte, 4 za piąte, 3 za szóste, 2 za siódme i 1 za ósme. Analogicznie zostaną przyznane punkty w głosowaniu SMS. Suma punktów da ostateczną kolejność po każdym odcinku. Każdy odcinek punktowany jest osobno. W ostatnim odcinku, o ostatecznym zwycięstwie przesądzi suma punktów, zdobyta we wszystkich sześciu odcinkach.Komentarze

Miłosz Skiba

Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

Twoje miasto

Styl życia

1 3 4 5 ... 192 »

Wideo

Wybory Parlamentarne 2015

Kto chce zostać świętokrzyskim posłem lub senatorem? [LISTY KANDYDATÓW]

Kto chce zostać świętokrzyskim posłem lub senatorem? [LISTY KANDYDATÓW]

Padają bastiony Platformy, ale... PiS sam nie stworzy rządu [SONDAŻ w kraju i województwach]

Padają bastiony Platformy, ale... PiS sam nie stworzy rządu [SONDAŻ w kraju i województwach]

Prawybory Echa Dnia do sejmu i senatu. Zobacz wszystkich kandydatów, sprawdź ranking i zagłosuj

Prawybory Echa Dnia do sejmu i senatu. Zobacz wszystkich kandydatów, sprawdź ranking i zagłosuj

Sonda

Czy polska reprezentacja w piłce nożnej wywalczy awans do Mistrzostw Europy?

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Zdrowie i uroda

1 3 4 5 ... 1302 »

Jedzenie i zabawa

1 3 4 5 ... 763 »

Turystyka

1 3 4 5 ... 569 »