Olimpia Pogoń Staszów pokonała GKS Solec-Zdrój w rozgrywkach klasy okręgowej Młodzików Młodszych. Zobacz zdjęcia

Dorota Prokop, Wojciech Buras
Olimpia Pogoń Staszów pokonała GKS Solec-Zdrój. Zobacz więcej zdjęć.
Olimpia Pogoń Staszów pokonała GKS Solec-Zdrój. Zobacz więcej zdjęć. Dorota Prokop
W sobotnie przedpołudnie na boisku bocznym Pogoni Staszów swoje ligowe spotkanie rozegrali zawodnicy Olimpii Pogoń Staszów. Ich rywalem w 7 kolejce rozgrywek klasy okręgowej Młodzików Młodszych rocznik 2012 była drużyna GKS Solec-Zdrój. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:2 na korzyść gospodarzy. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia w naszej galerii.

Olimpia Pogoń Staszów pokonała GKS Solec-Zdrój

Olimpia Pogoń Staszów - GKS Solec Zdrój 7:2
Staszów: Antoni Strzałka, Adam Rudnik, Bartosz Jamioł, Bartosz Miętka, Antoni Bednarczyk , Tymon Jasek, Jakub Gul, Marcelina Reczko, Szymon Krasa, Franciszek Zacharski, Natalia Wąsacz, Patryk Widanka, Ernest Plisak, Bartosz Adamczyk, Julia Miśliwiec, Radosław Bąk.
Solec-Zdrój: Wojciech Magdziarz, Kamil Koper, Wojciech Zych, Mateusz Baran, Bartosz Zych , Dawid Piechociński, Hubert Sagan, Hubert Stanek, Albert Wroński, Igor Nega, Wiktor Zych, Maciej Patrzałek, Krzysztof Zych.

Zobacz zdjęcia

Początek meczu należał do gości i to oni jako pierwsi umieścili piłkę w siatce. W 4 minucie bramkę zdobył zawodnik GKS-u Bartosz Zych. Jednak W dalszej części meczu to gospodarze doszli do głosu i zaczęli odrabiać straty. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 3:1. W drugiej połowie spotkania piłkarze Pogoni kontynuowali ofensywną grę i dzięki temu pewne 3 punkty zostały w Staszowie.
Bramki dla Pogoni zdobyli: Radosław Bąk (24', 54', 84'), Bartosz Jamioł (33'), Patryk Widanka (36'), Antoni Bednarczyk (44') oraz Szymon Krasa (47'). 2 bramki dla Solca zdobyli Bartosz Zych (4') oraz Antonii Bednarczyk - trafienie samobójcze (57').
Przebieg meczu nadzorował sędzia Bartosz Beczek.

W ósmej kolejce klasy okręgowej Młodzików Młodszych GKS Solec-Zdrój zagra z AKS 1947 Busko-Zdrój, natomiast Olimpia Pogoń Staszów zmierzy się ze Spartą Kazimierza Wielka.