Pierwsza liga siatkarzy, Buskowianka Kielce przegrała 0:3 z Norwidem w Częstochowie. Mecz trwał tylko 71 minut

Siatkarze Buskowianki Kielce przegrali w Częstochowie.
Siatkarze Buskowianki Kielce przegrali w Częstochowie. facebook buskowianka kielce
W dziewiątej kolejce Buskowianka Kielce przegrała 0:3 z Norwidem w Częstochowie.

Zaledwie 71 minut trwał mecz w Częstochowie. Trzy krótkie sety padły łupem gospodarzy. Podopieczni trenera Mateusza Grabdy zagrali pod Jasną Górą bez przyjmującego Jakuba Szymańskiego, który jest kontuzjowany i nie prędko pojawi się na parkiecie. Kolejny mecz Buskowianka rozegra już w sobotę w Kielcach z KPS Siedlce o 16 w hali przy ulicy Żytniej.

Norwid Częstochowa - Buskowianka Kielce 3:0 (25:20, 25:20, 25:18)

Buskowianka: Karakuła 1, Rećko 12, Kosiba 9, Busch 8, Woźnica 5, Starzec 6, Jaskuła (libero) oraz Adamski 2, Bachmatiuk 4, Pacholczak 0, Kowalczyk (libero).

W innych meczach 9 kolejki padły wyniki: AZS Kraków - Lechia Tomaszów 1:3, Stal Nysa - AZS Częstochowa 3:0, Ślepsk Suwałki - BBTS Bielsko-Biała 1:3, KPS Siedlce - MCKiS Jaworzno 0:3, Olimpia Sulęcin - Mickiewicz Kluczbork 3:0.