Piłkarze KKP Korona wygrali z Czarnymi Połaniec 4:2 w Świętokrzyskiej I Lidze Młodzików Młodszych. Zobacz zdjęcia z tego spotkania

Dorota Prokop
Wynikiem 2:4 zakończył się mecz Czarnych Połaniec z KKP Kielce, rozegrany w sobotnie przedpołudnie w ramach rozgrywek Świętokrzyskiej I Ligi Młodzików Młodszych. Dorota Prokop
Wynikiem 2:4 zakończył się mecz Czarnych Połaniec z KKP Kielce, rozegrany w sobotnie przedpołudnie w ramach rozgrywek Świętokrzyskiej I Ligi Młodzików Młodszych. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Wygrana KKP Korona w wyjazdowym meczu z Czarnymi Połaniec

Pierwsza połowa meczu została zdominowana przez piłkarzy drużyny gospodarzy - Czarni umieścili piłkę w siatce dwukrotnie. I choć nic nie wskazywało na to, że losy meczu za chwilę się odwrócą, to w drugiej połowie drużyna KKP wzięła się za odrabianie strat i zawodnicy gospodarzy musieli uznać wyższość drużyny gości.

Zobacz zdjęcia z meczu

MKS Czarni Połaniec - KKP Kielce 2:4
Bramki: Antoni Ryński 5 z karnego, Ksawery Urban 33 - Mikołaj Marzec 42, 44, Mark Karpenko 58, 60.
Czarni Połaniec wystąpili w składzie: Jakub Godzwon - Krystian Tałaj, Jakub Warchałowski, Filip Kępiński, Antonii Ryński, Piotr Sławek, Igor Tomporowski, Dawid Żak, Wojciech Maćkowiski oraz Wiktor Słomski, Allan Góral, Wojciech Kiciński, Ksawery Urban, Nikodem Golba, Barłomiej Woś, Jakub Bajorek, Kamil Drzymalski, Kacper Podsiadły.
KKP Korona: Artem Vyshniak - Aleksander Zięba, Jakub Bugaj, Oliwier Adamczyk, Patryk Jabłoński, Alan Jagiełła, Olivier Redlica, Mikołaj Marzec, Mark Karpenko oraz Tymon Stróżyk, Karol Ziółkowski, Karol Molasy, Wiktor Warzecha.