Echo Dnia Świętokrzyskie

  Oceniamy zarząd powiatu jędrzejowskiego po trzecim roku kadencji. Zagłosuj

  Mija trzeci rok kadencji samorządowej 2014 - 2018. Jak oceniamy pracę w ostatnim roku członków zarządu powiatu jędrzejowskiego? Można wyrazić swoją opinię głosując, wysyłając SMS pod numer 72355 o treści sjz.numer członka zarządu.tak lub nie. Na "tak" lub "nie" można też głosować poprzez facebook i klik na echodnia.eu. Głos przez SMS to 10 punktów na plus lub minus, poprzez facebook - 2, przez klik -1. Cena SMS - 2,46 z Vat.

  Koniec głosowania w poniedziałek, 20 listopada, o godzinie 21.

  Uwaga! Spośród najlepiej ocenionych starostów wybierzemy starostę roku w województwie. Wyróżnimy pierwszą trójkę. Spośród wicestarostów i członków zarządów wybierzemy trzech najlepszych członków zarządu. O zwycięstwie decyduje największa liczba głosów na „tak”.

  W skład zarządu powiatu jędrzejowskiego wchodzi pięć osób. Wszyscy związani są z Polskim Stronnictwem Ludowym. W tym roku oceniamy cztery osoby ze składu zarządu ponieważ piąty jego członek - Paweł Olszak został powołany na stanowisko kilkanaście dni temu, z kolei poprzedni członek zarządu Wojciech Zwierzchowski zrezygnował niedawno, po wygraniu konkursu na dyrektora I Liceum w Jędrzejowie.

  Wyłącznie w celu zapewnienia rzetelności głosowania w plebiscytach zapisujemy i odczytujemy dane eksploatacyjne wskazane w Polityce Prywatności, również po opuszczeniu przez Ciebie strony plebiscytu. Głosując w plebiscycie zgadzasz się na zapisanie powyższych danych i przetwarzanie ich w wyżej opisany sposób.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo