Polska - Francja. Transmisja online live na żywo za darmo [14.09.2014]

Redakcja
Polska - Francja oglądaj na żywo za darmo online
Polska walczy z Francją o pozostanie w mistrzostwach świata, ale... nie wszystko zależy od naszych zawodników. Transmisja online TV meczu.

POLSKA - FRANCJA TRANSMISJA W INTERNECIE [MISTRZOSTWA ŚWIATA W SIATKÓWCE]

W niedzielę Polska walczy z Francją o pozostanie w mistrzostwach świata 2014 w siatkówce. Wielu kibiców na pewno ma ochotę popatrzeć na transmisję heroicznej walki biało-czerwonych o pozostanie w turnieju, którego są gospodarzami. Dużo osób nie ma jednak takiej możliwości. Mecze reprezentacji Polski w siatkówce na siatkarskim mundialu, i w ogóle wszystkie odbywające się podczas tej imprezy transmitowane są wyłącznie przez telewizję Polsat Sport na czterech kanałach Polsat Volleyball.

Trochę lżej mają abonenci nc+ (dawna Cyfra Plus). Po uiszczeniu sporej, jak na możliwości niejednego polskiego fana siatkówki, opłacie, wynoszącej 81 złotych, można już bez przeszkód cieszyć się oglądaniem transmisji z mistrzostw świata 2014 w siatkówce, razem z niedzielną transmisją meczu Polska-Francja. No, ale trzeba najpierw być abonentem wspomnianej platformy cyfrowej, co mocno zawęża możliwość skorzystania z tego sposobu.

Co zatem mają zrobić kibice siatkówki, którzy ani nie mają Cyfrowego Polsatu, ani nc+? Z pomocą przychodzi, jak zawsze, Internet. Internetowa telewizja ipla udostępniła swoim użytkownikom możność obejrzenia wszystkich transmisji meczów siatkarskich mistrzostw świata 2014, w tym transmisji meczu Polska-Francja. Trzeba oczywiście za to zapłacić. Pakiet specjalny, obejmujący streaming z całych mistrzostw, kosztuje dokładnie 99 złotych. Wielu kibiców zapewne już zdecydowało, bądź zdecyduje się na tę formę korzystania z transmisji.

Polska - Francja [13.092014]. LINKI DO TRANSMISJI ONLINE

Michał Winiarski nie ma uszkodzonego kręgosłupa - powiedział Mariusz Szyszko, w polskiej kadrze siatkarzy odpowiedzialny za kontakty z mediami. Winiarski we własnym zakresie zdecyduje, czy wystąpić z Francją. Podobno czuje się lepiej. Kontuzji nabawił się w trzecim secie niedzielnego pojedynku z Iranem, który biało-czerwoni wygrali 3:2.

W niedzielę, o 20.25 w Łodzi zostanie rozegrane ostatnie starcie drugiej rundy mistrzostw świata 2014 - Polska - Francja. Nasi siatkarze muszą wygrać w nim co najmniej dwa sety i liczyć na szczęśliwe dla nich rozstrzygnięcie pozostałych spotkań w grupie.

Mecze Iran - Serbia i USA - Argentyna zostaną rozegrane o 16.40. Jeśli oba mecze zakończą się trzypunktowymi zwycięstwami Iranu i USA, to Polsce w spotkaniu z Francją do awansu wystarczą dwa wygrane sety. Jeśli nie - jest tutaj aż siedem różnych możliwości związanych z meczami Iranu i Stanów Zjednoczonych. Niedzielna rywalizacja o pozostanie w mistrzostwach świata 2014 w siatkówce na pewno będzie bardzo interesująca i da kibicom wiele emocji.