Poznaliśmy jedenastkę 30 kolejki Hummel 4 Ligi. Najlepszy był napastnik Staru Starachowice - Michał Grunt

OPRAC.:
Bartosz Wartałowicz
Piłkarzem 30 kolejki Hummel 4 Ligi został Michał Grunt - zawodnik Staru Starachowice. Poznaliśmy również całą jedenastkę kolejki.

Piłkarzem 30 kolejki Hummel 4 Ligi został Michał Grunt ze Staru Starachowice. Znamy całą jedenastkę

Wybór był trudny. Michał Grunt (Star Starachowice) i Paweł Rogula (Wierna Małogoszcz) zdobyli w miniony weekend po trzy gole. Ostatecznie laur przyznaliśmy napastnikowi Staru, ponieważ zespół Tadeusza Krawca walczył z wiceliderem tabeli.
Rzadko dokonuje się takich rzeczy. W meczu na szczycie, GKS Zio-Max Nowiny – Star Starachowice, Michał Grunt przebywając na murawie niespełna 30 minut zdobył trzy gole. – To był bardzo dobry mecz. Nowiny mają swój styl, pomysł na grę. Przyznam szczerze, gdy rywale doprowadzili do remisu 3:3, myślałem, że przegramy pierwszy raz w tym sezonie. Na szczęście w ostatnich fragmentach trafiliśmy trzy razy – komentował Grunt potyczkę lidera z wiceliderem. Trzy gole w konfrontacji z Góralem Górno zdobył Paweł Rogula. Z tą tylko różnicą, że lider klasyfikacji strzelców przebywał na placu blisko 90 minut.

Nagrodą dla laureata jest dwuosobowy voucher na Baseny Tropikalne Binkowski Resort. Fundatorem nagrody jest firma Binkowski Resort Kielce.