Remis Korony ze Stalą Stalowa Wola w Lidze Makroregionalnej Juniorów. Wyniki kolejki (zdjęcia)

/SAW/
Wyrównująca bramkę dla Korony zdobył Robert Słomka (z piłką).
Wyrównująca bramkę dla Korony zdobył Robert Słomka (z piłką). Fot. Sławomir Stachura
W rozegranym na stadionie przy ulicy Kusocińskiego w Kielcach meczu piłkarskiej Makroregionalnej Ligi Juniorów, Korona Kielce zremisowała ze Stalą Stalowa Wola 2:2.

Korona Kielce - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1), Paweł Woźniak 3, Robert Słomka 87 - Marcin Tur 43, Krystian Grabowski 74.

Korona: Mazur - Merchut (46. Borzęcki), Wrześniewski, Lis, Kobryń - Mularczyk (46, Skrzyniarz), Szmalec (82.Lebieda) - Paprocki (76. Słomka), Smolarczyk (60. Papros), Piwowarczyk (76. Kmiecik) - Woźniak.

- Wynik jest raczej sprawiedliwy, bo w pierwszej połowie do Stal była lepsza i miała kilka sytuacji, choć to my objęliśmy prowadzenie. Po zmianie stron był odwrotnie - to my prowadziliśmy grę, a na prowadzenie wyszli goście. Na szczęście udało się wyrównać - podsumował mecz trener Korony, Cezary Ruszkowski.

W drugiej połowie kielczanie stworzyli sporo bramkowych okazji, a w ostatnich minutach mieli jeszcze wielką szansę na zwycięską bramkę, ale w 89 minucie, po strzale głową Dawida Lebiedy, piłka trafiła w słupek.

Sandecja Nowy Sącz - KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski 0:0.

W innych meczach: Cracovia Kraków - Widok Lublin 3:1 (1:0), Bogdanka Łęczna - Stal Rzeszów 2:3 (2:1).