Remis piłkarzy KSZO 1929 Ostrowiec z Wisłoką Dębica 1:1 w meczu trzeciej ligi. Goście wyrównali w doliczonym czasie z karnego

Dorota Kułaga
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec zremisowali z Wisłoką Dębica 1:1.
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec zremisowali z Wisłoką Dębica 1:1. Sandra Krakowiak
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec byli bardzo blisko zwycięstwa w meczu z Wisłoką Dębica w trzeciej lidze. Prowadzili 1:0, ale w doliczonym czasie gry, w 90+4 minucie goście wyrównali. Bramkę z rzutu karnego zdobył Tomasz Bała. Nic dziwnego, że gospodarze odczuwali po tym spotkaniu spory niedosyt.

KSZO 1929 Ostrowiec zremisował z Wisłoką Dębica 1:1

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica 1:1 (0:0)
Bramki: Bartosz Zimnicki 65 - Tomasz Bała 90+4 z karnego.
KSZO: Klon – Jarzynka, Mazurek I, Mężyk, Brągiel – Nawrot, Zimnicki (74 Lipka), Orlik (86 Tymoszenko) – Kołoczek (60 Senko), Pisarek (74 Mazurek II), Kramarz (60 Lis).
Wisłoka: Kramarz – Czernysz, Bogacz, Cabała, Grasza – Żmuda (76 Siedlecki), Tyl (85 Iwanicki), Łanucha – Siedlik (45+3 Bednarz), Bała, Zawiślak (76 Smoleń).
Sędziował: Burliga (Katowice).
Żółte kartki: Nawrot, Lipka, Senko (KSZO), Cabała, Łanucha (Wisłoka).

Zobacz zdjęcia z meczu

Piłkarze KSZO w 65 minucie objęli prowadzenie. Z lewej strony dośrodkował Jarosław Lis, Dominik Cabała nie trafił w piłkę. Dopadł do niej Bartosz Zimnicki i strzałem z kilku metrów pokonał Filipa Kramarza. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się zwycięstwem gospodarzy, w doliczonym czasie niespodziewanie wyrównali goście. Jarosław Czernysz oddając strzał trafił w rękę jednego z piłkarzy KSZO i sędzia podyktował rzut karny. Tomasz Bała nie pomylił się i dzięki trafieniu z jedenastki Wisłoka wywiozła punkt.