Porażka KSZO Odlewni Ostrowiec jednym golem

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, ASPR Zawadzkie wygrała z KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 24:23 (14:11).

ASPR Zawadzkie - KSZO Odlewnia Ostrowiec 24:23 (14:11).
Szewczyk, Piątkowski – Kwiatkowski 7, Kieloch 5, Afanasjew 3, Król 2, Goliszewski 2, Cukierski 1, Antolak 1, Rutkowski 1, Kożeniewski 1, Czuwara.

Na dwie minuty przed końcem meczu po bramce zdobytej z rzutu karnego przez Pawła Kwiatkowskiego, KSZO prowadził 23:22. Niestety, w końcówce nasi zawodnicy dwa razy trafili w bramkarza gospodarzy, a rywale w decydujących momentach nie mylili się i równo z końcową syreną zapewnili sobie zwycięstwo.

Nasz zespół zagrał w Zawadzkiem zdecydowanie lepiej, niż w dwóch poprzednich meczach. Na początku prowadził 3:0 i choć później na prowadzenie wyszli gospodarze, to ich przewaga była niewielka. W drugiej połowie gospodarze utrzymywali kilkubramkowa przewagę, która w 45 minucie urosła do 4 bramek (19:15). Potem nastąpił pościg KSZO (19:19 w 50 min). Niestety, pech w końcówce zadecydował o porażce.

-Zagraliśmy dobrze w obronie i mimo porażki jestem zadowolony z postawy moich zawodników - powiedział trener KSZO, Tomasz Radowiecki.