Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych...

Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych sportowców, trenerów i talenty powiatu kieleckiego

Dorota KUŁAGA Kamil MARKIEWICZ

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych sportowców, trenerów i talenty powiatu kieleckiego
Tradycyjnie już wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców i 3 trenerów w 2013 roku w powiecie kieleckim. Po raz pierwszy głosujemy na 3 talenty
Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych sportowców, trenerów i talenty powiatu kieleckiego

Ważne

Ważne


Od dziś wybieramy też najpopularniejszych sportowców i trenerów w województwie świętokrzyskim w 2013 roku. Lista nominowanych oraz zasady głosowania w dzisiejszym "Relaksie" oraz na specjalnej plebiscytowej stronie WWW.ECHODNIA.EU/PLEBISCYTSPORTOWY2013Po raz siódmy organizujemy plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów powiatu kieleckiego, po raz pierwszy wybieramy talenty.
Dziś prezentujemy sylwetki tych zawodników i szkoleniowców, którzy - naszym zdaniem - wyróżnili się w 2013 roku.

Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych sportowców w powiecie kieleckim - ZOBACZ

Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych trenerów w powiecie kieleckim - ZOBACZ

Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejsze talenty w powiecie kieleckim - ZOBACZ

Nowością jest to, że w tym roku wybieramy także 3 talenty. Są to utalentowani, perspektywiczni zawodnicy do 18 roku życia, z którymi wiążemy spore nadzieje. Mimo młodego wieku, już teraz osiągają wartościowe wyniki.

Zaczyna się także 62. Plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Województwa Świętokrzyskiego w 2013 roku. Jego znakomitym uzupełnieniem są plebiscyty w powiatach, ponieważ jest w nich wielu zawodników i trenerów, którzy zasługują na wyróżnienie.

Przybliżamy sylwetki tych sportowców i trenerów, którzy w tym roku z dobrej strony pokazali się w naszym regionie, i nie tylko. Również na zawodach rangi mistrzostw Polski, Europy, czy nawet świata. Można również głosować na innych sportowców i trenerów. Jeśli któryś z zawodników lub szkoleniowców otrzyma 100 głosów, dołączymy go do naszej listy kandydatów, przedstawimy też na łamach "Echa Kieleckiego" oraz w Internecie.

Głosujemy tylko za pośrednictwem SMS-patrz ramka. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę - dzięki niej na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PLEBISCYTSPORTOWY wyświetlana będzie aktualna klasyfikacja. Będziemy ją też podawać co tydzień w "Echu Kieleckim". Podawana na bieżąco klasyfikacja zniknie jednak z portalu w sobotę, 18 stycznia 2014 roku, o godzinie 24 - chodzi o to, żeby lista naszych laureatów była niespodzianką. Głosowanie kończy się w niedzielę, 19 stycznia, o godzinie 24.

Tak należy głosować

Wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców powiatu kieleckiego. Głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SWSKC.imię i nazwisko sportowca - na przykład SWSKC.Jan Nowak. Na trenerów głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SWTKC.imię i nazwisko trenera - na przykład SWTKC.Jan Nowak. Na talenty głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SWMKC.imię i nazwisko talentu - na przykład SWMKC.Jan Nowak. Głosowanie kończy się 19 stycznia 2014 roku o godzinie 24. Cena SMS - 1.23 złote z VAT.

Wybieramy 16 laureatów

Tyle osób zostanie wyróżnionych i nagrodzonych w Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców, Trenerów i Talenty Powiatu Kieleckiego w 2013 roku. Wybierzemy 10 najpopularniejszych sportowców, 3 trenerów i 3 talenty. Laureaci zostaną zaproszeni na Galę Mistrzów Sportu, która odbędzie się 31 stycznia 2014 roku w Targach Kielce. W czasie tej uroczystości zostaną wręczone nagrody i odbędzie się bal mistrzów sportu.

Tradycyjnie na tych, którzy wezmą udział w głosowaniu, czekają nagrody. O szczegółach będziemy informować w następnych wydaniach "Echa Kieleckiego".


Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Oceniamy naszą władzę

Oceniamy rok pracy radnych świętokrzyskich gmin. Zagłosuj!

Oceniamy rok pracy radnych świętokrzyskich gmin. Zagłosuj!

Oceniliśmy rok rządów świętokrzyskich prezydentów, burmistrzów i wójtów

Oceniliśmy rok rządów świętokrzyskich prezydentów, burmistrzów i wójtów