Zaczynamy piąty plebiscyt! Wybieramy najpopularniejszych...

Zaczynamy piąty plebiscyt! Wybieramy najpopularniejszych sportowców i trenerów w powiecie koneckim

Dorota KUŁAGA, współpraca Kamil MARKIEWICZ, Paweł KOTWICA

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Już po raz piąty organizujemy plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Powiatu Koneckiego. Na początek przedstawiamy sylwetki zawodników i szkoleniowców, którzy - naszym zdaniem - wyróżnili się w 2011 roku.
Zaczynamy piąty plebiscyt! Wybieramy najpopularniejszych sportowców i  trenerów w powiecie koneckim

Tak należy głosować
Wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców powiatu koneckiego. Głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SW.SKO.imię i nazwisko sportowca - na przykład SW.SKO.Jan Nowak - głosujemy do piątku, 23 grudnia, do godziny 24. Cena SMS - 1.23 złote z VAT. Na trenera głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SW.TKO.imię i nazwisko trenera - na przykład SW.TKO.Jan Nowak. Uwaga! Nazwiska wpisujemy bez polskich znaków.Nominowani sportowcy z powiatu koneckiego

Nominowani trenerzy z powiatu trenerzy

Plebiscyt Sportowy 2011.
Sprawdź wyniki głosowania na sportowców powiecie koneckim


Plebiscyt Sportowy 2011. Sprawdź wyniki głosowania na trenerów powiecie koneckim

Pierwsze cztery plebiscyty na najpopularniejszych sportowców i trenerów powiatu koneckiego cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród czytelników "Echa Dnia". Otrzymaliśmy od Państwa dużo głosów, dlatego kontynuujemy tę formę plebiscytu i mamy nadzieję, że jego piąta edycja również będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem i będzie tak emocjonująca jak poprzednie.

PRZEDSTAWIAMY KANDYDATÓW

Dziś zaczyna się także jubileuszowy 60. Plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Województwa Świętokrzyskiego w 2011 roku. Jego znakomitym uzupełnieniem są plebiscyty w naszych powiatach, ponieważ jest wielu zawodników i szkoleniowców, którzy zasługują na wyróżnienie. Dziś przedstawiamy kandydatów, którzy - naszym zdaniem - w tym roku zaistnieli na sportowych arenach nie tylko w naszym regionie, ale również w Polsce, czasem nawet za granicą.

Jednocześnie przypominamy, że można też głosować na innych sportowców i szkoleniowców. Jeśli któryś z zawodników lub trenerów otrzyma 100 głosów, dołączymy go do naszej listy nominowanych, przedstawimy w wydaniu papierowym "Echa Dnia" oraz w Internecie.

GŁOSOWANIE DO 23 GRUDNIA

W tym roku można głosować jedynie za pośrednictwem SMS-ów (patrz ramka). Wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę - dzięki niej na portalu www.echodnia.eu/plebiscytsportowy wyświetlana będzie aktualna klasyfikacja. Będziemy ją też podawać co tydzień w "Echu Koneckim". Podawana na bieżąco klasyfikacja zniknie jednak z portalu w środę, 21 grudnia, o godzinie 24 - chodzi o to, żeby lista naszych laureatów była niespodzianką. Głosowanie trwa do piątku, 23 grudnia, do godziny 24.

Zachęcamy do plebiscytowej zabawy. Na każdego, kto weźmie udział w głosowaniu, czeka nagroda. Ci czytelnicy, którzy przyślą najwięcej SMS-ów, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się podczas wielkiej sportowej gali w Kielcach, która zaplanowana jest na środę, 4 stycznia 2012 roku.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Oceniamy naszą władzę

Oceniamy rok pracy radnych świętokrzyskich gmin. Zagłosuj!

Oceniamy rok pracy radnych świętokrzyskich gmin. Zagłosuj!

Oceniamy rok rządów świętokrzyskich prezydentów, burmistrzów i wójtów

Oceniamy rok rządów świętokrzyskich prezydentów, burmistrzów i wójtów