Zaczynamy piąty plebiscyt! Wybieramy najpopularniejszych...

Zaczynamy piąty plebiscyt! Wybieramy najpopularniejszych sportowców i trenerów w powiecie koneckim

Dorota KUŁAGA, współpraca Kamil MARKIEWICZ, Paweł KOTWICA

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

Echo Dnia Świętokrzyskie

Zaczynamy piąty plebiscyt! Wybieramy najpopularniejszych sportowców i  trenerów w powiecie koneckim
Zaczynamy piąty plebiscyt! Wybieramy najpopularniejszych sportowców i  trenerów w powiecie koneckim
Już po raz piąty organizujemy plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Powiatu Koneckiego. Na początek przedstawiamy sylwetki zawodników i szkoleniowców, którzy - naszym zdaniem - wyróżnili się w 2011 roku.

Tak należy głosować
Wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców powiatu koneckiego. Głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SW.SKO.imię i nazwisko sportowca - na przykład SW.SKO.Jan Nowak - głosujemy do piątku, 23 grudnia, do godziny 24. Cena SMS - 1.23 złote z VAT. Na trenera głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SW.TKO.imię i nazwisko trenera - na przykład SW.TKO.Jan Nowak. Uwaga! Nazwiska wpisujemy bez polskich znaków.Nominowani sportowcy z powiatu koneckiego

Nominowani trenerzy z powiatu trenerzy

Plebiscyt Sportowy 2011.
Sprawdź wyniki głosowania na sportowców powiecie koneckim


Plebiscyt Sportowy 2011. Sprawdź wyniki głosowania na trenerów powiecie koneckim

Pierwsze cztery plebiscyty na najpopularniejszych sportowców i trenerów powiatu koneckiego cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród czytelników "Echa Dnia". Otrzymaliśmy od Państwa dużo głosów, dlatego kontynuujemy tę formę plebiscytu i mamy nadzieję, że jego piąta edycja również będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem i będzie tak emocjonująca jak poprzednie.

PRZEDSTAWIAMY KANDYDATÓW

Dziś zaczyna się także jubileuszowy 60. Plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Województwa Świętokrzyskiego w 2011 roku. Jego znakomitym uzupełnieniem są plebiscyty w naszych powiatach, ponieważ jest wielu zawodników i szkoleniowców, którzy zasługują na wyróżnienie. Dziś przedstawiamy kandydatów, którzy - naszym zdaniem - w tym roku zaistnieli na sportowych arenach nie tylko w naszym regionie, ale również w Polsce, czasem nawet za granicą.

Jednocześnie przypominamy, że można też głosować na innych sportowców i szkoleniowców. Jeśli któryś z zawodników lub trenerów otrzyma 100 głosów, dołączymy go do naszej listy nominowanych, przedstawimy w wydaniu papierowym "Echa Dnia" oraz w Internecie.

GŁOSOWANIE DO 23 GRUDNIA

W tym roku można głosować jedynie za pośrednictwem SMS-ów (patrz ramka). Wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę - dzięki niej na portalu www.echodnia.eu/plebiscytsportowy wyświetlana będzie aktualna klasyfikacja. Będziemy ją też podawać co tydzień w "Echu Koneckim". Podawana na bieżąco klasyfikacja zniknie jednak z portalu w środę, 21 grudnia, o godzinie 24 - chodzi o to, żeby lista naszych laureatów była niespodzianką. Głosowanie trwa do piątku, 23 grudnia, do godziny 24.

Zachęcamy do plebiscytowej zabawy. Na każdego, kto weźmie udział w głosowaniu, czeka nagroda. Ci czytelnicy, którzy przyślą najwięcej SMS-ów, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się podczas wielkiej sportowej gali w Kielcach, która zaplanowana jest na środę, 4 stycznia 2012 roku.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Wybory Parlamentarne 2015

Kto chce zostać świętokrzyskim posłem lub senatorem? [LISTY KANDYDATÓW]

Kto chce zostać świętokrzyskim posłem lub senatorem? [LISTY KANDYDATÓW]

Padają bastiony Platformy, ale... PiS sam nie stworzy rządu [SONDAŻ w kraju i województwach]

Padają bastiony Platformy, ale... PiS sam nie stworzy rządu [SONDAŻ w kraju i województwach]

Prawybory Echa Dnia do sejmu i senatu. Zobacz wszystkich kandydatów, sprawdź ranking i zagłosuj

Prawybory Echa Dnia do sejmu i senatu. Zobacz wszystkich kandydatów, sprawdź ranking i zagłosuj