Buska tenisistka Oliwia Syczuk w blasku złota

(ALI)
Buska tenisistka Oliwia Syczuk zdobyła dwa tytuły w mistrzostwach województwa.
Buska tenisistka Oliwia Syczuk zdobyła dwa tytuły w mistrzostwach województwa. archiwum prywatne
Oliwia Syczuk, zawodniczka klubu UKS Jedynka Busko-Zdrój, zdobyła dwa złote medale w Halowych Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w tenisie.

14-letnia tenisistka zajęła pierwsze miejsce w grze pojedynczej - w kategorii dziewcząt do 14. roku życia. Drugie złoto wywalczyła w grze deblowej.

To kolejne tytuły mistrzyni województwa Oliwii Syczuk, uczennicy klasy drugiej Samorządowego Gimnazjum numer 1 w Busku-Zdroju. Turniej odbył się w dniach 26-27 listopada w Kielcach, a jego organizatorem był MUKS Gemik Kielce.