Medale badmintonistek Orlicza Suchedniów w Czechach, sukcesy Julek

PST
Badmintonistki Orlicza Suchedniów podczas turnieju we własnej hali, od lewej Julia Pająk i Julia Pajek. Archiwum klubowe
Badmintonistki Izabela Pajek, Zuzanna Glijer i Wiktoria Dąbczyńska z Orlicza Suchedniów walczyły w Międzynarodowych Mistrzostwach Czech.

Wiktoria wywalczyła brązowy medal w singlu i srebrny w deblu z reprezentacyjną koleżanką Aleksandrą Goszczyńską z Warszawy. Izabela zdobyła natomiast brązowy krążek w deblu z Wiktorią Adamek z Dąbrowy Górniczej. 12 listopada w Suchedniowie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików. Duet z Orlicza: Julia Pajek/Julia Pająk zwyciężył w deblu. Obie nasze zawodniczki zmierzyły się ze sobą w finale singla. Tym razem zwyciężyła Pajek 21:16, 21:12. Srebrny krążek wywalczyła Aleksandra Pawlukiewicz, która startowała w grze mieszanej z Michałem Kosztyło (Straszęcin).