Michał Kaleta mistrzem Polski w kulturystyce

/dor/
Michał Kaleta z Tęczy - Społem Kielce zdobył złoto w kulturystyce.
Michał Kaleta z Tęczy - Społem Kielce zdobył złoto w kulturystyce. Archiwum klubu
Bardzo dobrze wypadł Michał Kaleta na Mistrzostwach Polski w kulturystyce, które w miniony weekend odbyły się w Targach Kielce.

Po raz kolejny zawodnik Tęczy - Społem Kielce zdobył medal. Obronił tytuł mistrzowski sprzed roku. Zdobył ponownie złoty medal w kategorii kulturystyka mężczyzn do 70 kilogramów, pokonując dwunastu zawodników.

Inny zawodnik Tęczy - Społem Kamil Dudek (jest jeszcze juniorem) zajął 26. miejsce w kulturystyce klasycznej mężczyzn do 180 cm. Były to jego pierwsze zawody.