Udany start Krzysztofa Wendelskiego

KAR
Krzysztof Wendelski (pierwszy z prawej) był trzeci w Kijach
Krzysztof Wendelski (pierwszy z prawej) był trzeci w Kijach archiwum klubu
W Kijach (powiat pińczowski) zainaugurowane zostały rozgrywki Świętokrzyskiej Ligi Łuczniczej Dzieci. W sumie rywalizowało 52 zawodników w dwóch kategoriach - apacz i orlik. W tym gronie znalazł się reprezentant Karimy Prząsław - Krzysztof Wendelski.

Zawodnik klubu z Prząsławia zajął trzecie miejsce w kategorii apacz, zdobywając 542 punkty. Łucznik Karimy uległ jedynie Jakubowi Suchorabowi (ULKS Włoszczowice) i Gawłowi Dziewięckiemu (ULKS Włoszczowice).
Kolejna runda Świętokrzyskiej Ligi Łuczniczej odbędzie się 18 lutego w Mąchocicach-Scholasterii, a trzecia - finałowa w marcu, w Kijach.

Klasyfikacja drużynowa Świętokrzyskiej Ligi Łuczniczej Dzieci po pierwszej rundzie: 1. ULKS Włoszczowice - 4357 punktów, 2. SP Mąchocice-Scholasteria - 3905, 3.SP w Gartatowicach - 3747, 4.Szkoła Podstawowa Kije - 3722, 5. SP Święta Katarzyna - 1240, 6. Karima Prząsław - 542.