Szerzawy na trzecim miejscu

(KAR)
W poniedziałek, w Strawczynku odbyły się finały wojewódzkie w sztafetowych biegach przełajowych.

W kategorii szkół podstawowych, w sztafecie 4x100 metrów, wśród chłopców na trzecim miejscu uplasowała się ekipa z Szerzaw (Patryk Pajdo, Kacper Nowak, Maciej Kostucha, Hubert Jankowski), z wynikiem 0.57,24 sekundy. Wśród dziewcząt siódme miejsce zajęła drużyna z Godowa (Marcelina Wróblewska, Aleksandra Dekiel, Katarzyna Zarychta, Małgorzata Migus) - 0.63,94.

Zespół chłopców z Godowa (Jakub Nowak, Paweł Zapała, Maciej Bidziński, Paweł Mikos) wziął udział w sztafecie szwedzkiej (100, 200, 300 i 400 metrów), w której uplasował się na piątym miejscu - 2.57,90.

W sztafecie szwedzkiej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych wśród chłopców wystartowała reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych numer 2 ze Starachowic (Hubert Sikora, Paweł Bućko, Mateusz Duda, Hubert Latała), która zakończyła zmagania na trzecim miejscu z wynikiem 2.10,74.