Sprawdź weekendowe wyniki świętokrzyskich czwartoligowców piłkarskich

dor, jkm
Sprawdź weekendowe wyniki świętokrzyskich drużyn, występujących w czwartej lidze.

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Sport Echo Dnia

Łysica Bodzentyn - Lubrzanka Kajetanów 1:2 (1:0)
Bramki: Mariusz Jaros 15 - Michał Bracha 70, Paweł Woźniak 84.
Łysica: Wróblewski – Czerkaszyn, Trela, Kołodziejski, Ł. Kaczmarek – Dulęba (75. Taler), Pietrzyk, Dominik Chrzanowski, Kowalski (79. Garbacz) – Jaros, Kalista.
Lubrzanka: Dudek – Bożęcki, Czeneszkow, Zawierucha, Cedro – Gajos (76. Orliński), A. Foks (65. Gaj), B. Bęben, Skrzyniarz – Zwierzyński (70. Woźniak), M. Bracha.
Łysica grająca bez swojego najlepszego zawodnika, Szymona Gryza szybko opadła z sił i wykorzystali to goście. Ozdobą meczu był piękny gol Michała Brachy. W końcówce Lub-rzanka grała w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę za dwie żółte zobaczył Paweł Woźniak, autor jednego z trafień.

Alit Ożarów - Naprzód Jędrzejów 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Mażysz 30, 90 - Karol Mojecki 70.
Alit: Żytniewski - Tomasik, Skrobisz (70. Hołody), Cichocki - Kosno, Rusak (75.Nogaj), Kamiński, Kiliański (65. Sorbian), Kończyk, Bełczowski - Mażysz (90. Pińkowski).
Naprzód: Pałaszewski - Butenko (50. Nawrot), Maciejewski, Piechota, Rybicki (85. Owczarek) - Osiński, Kowalczyk, Kasza, Mojecki - Foremnik (77. B. Bębenek), Iwański (90. Szyszkowski).
-Mieliśmy sporo bramkowych okazji, ale ich nie wykorzystaliśmy. W 90 minucie uśmiechnęło sie do nas szczęście i zdobyliśmy zwycięska bramkę - podsumował spotkanie Dariusz Pietrasiak, trener Alitu.
-Mecz zacięty, wyrównany. Szkoda, że nie było remisu, byłby to bardziej sprawiedliwy wynik - powiedział Grzegorz Opara, trener Naprzodu.

Czarni Połaniec -GKS Nowiny 6:0 (3:0)
Bramki: Damian Skiba 15, 19, 58, Paweł Meszek 10 z karnego, Patryk Tetlak 75, Mateusz Załucki 82.
Czarni: Kuszaj - Witek, Załucki, Misztal, Bawor - Ryguła (60. Gębalski), Meszek (60. Duda), Miazga, Muniak - Skiba (76. Trytek), Tetlak (76. Kamiński).
GKS: R. Pabis- Kwiatek (70. K. Mech), Stefański, Ślefarski- Boszczyk (70. Krężołek), Bujak (65. Gągorowski), Cichoń (70. Niebudek), Matachowski, Szewczyk (67. Krzymieński) - Wojtal, Olearczyk.
-Jak wynik wskazuje, byliśmy zdecydowanie lepsi. Przez 90 minut prowadziliśmy grę, stwarzaliśmy bramkowe okazje. Szybkie trzy gole ustawiły spotkanie. W 19 minucie prowadziliśmy 3:0 i graliśmy swobodnie, bez presji - mówił Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.
Prezes klubu z Połańca Zbigniew Kolera za naszym pośrednictwem chciał podziękować drużynie gości. Gospodarze zbierali pieniądze dla chorej Tosi i ekipa z Nowin też włączyła się do akcji, przekazując pieniądze.

Unia Sędziszów - Kamienna Brody 3:1 (2:1)
Bramki: Radosław Szota 15, Wojciech Zapalski 35, Mateusz Rejowski 77 - Patryk Nowak 35.

Zdrój Busko Zdrój - Neptun Końskie 1:3 (1:1)

Bramki: Filip Rogoziński 8 - Piotr Zieliński 17 z karnego, Dariusz Dutkiewicz 51, Piotr Gardynik 83.

Hetman Włoszczowa - ŁKS Łagów 0:0
ŁKS: Szram - Boksiński (20. Kowalski), Basąg, Piotrowicz, Dulak - Partyka, Kołodziej, Markowicz, Świątek (55. Żak) - Malinowski (80. Pustuła), Rusiecki (75. Mikosa).

Nidzianka Bieliny – Olimpia-Pogoń Staszów 1:1 (0:0)
Bramki: Wiktor Brożyna 70 - Krzysztof Baczewski 50
Olimpia Pogoń: Saracen - K. Fudalewski, Kula, Baczewski, Guz (77. Ciesielski)- Malec, Rzepa, Rozmysłowski (60. Tekiel), Zawierucha - Kukiełka, Majewski.
- To był mecz walki. W pierwszej połowie mogliśmy już rozstrzygnąć losy meczu, po przerwie mogła to też zrobić Nidzianka. Trzeba szanować punkt. W naszym zespole zagrał nowy bramkarz Bartek Saracen z Alitu Ożarów. Problem z bramkarzami do końca sezonu mamy rozwiązany - mówił Paweł Czaja, trener Olimpii Pogoń.