Akademia Piłkarska Star była najlepsza

/dor/
Drużyna Akademii Piłkarskiej Star Starachowice wygrała turniej w Starachowicach w roczniku 2004. Archiwum klubu
W Starachowicach odbył się ogólnopolski turniej rocznika 2004 Akademii Piłkarskiej Star Starachowice o Puchar Starosty Andrzeja Matyni. Gospodarze spisali się bardzo dobrze, zajmując pierwsze miejsce i zdobywając puchar starosty.

Turniej otworzyli: Andrzej Matynia, starosta powiatu starachowickiego i Jadwiga Maciejczak, dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Sportu. W turnieju wzięło udział siedem drużyn: Korona Kielce, Akademia Piłkarska Skarżysko, Broń Radom, Orlęta Kielce, Akademia Piłkarska Końskie oraz dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Star.

Po niezwykle wyrównanej rywalizacji Akademia Piłkarska Star zajęła pierwsze miejsce. Na kolejnych pozycjach uplasowali się: 2. Orlęta Kielce, 3. Akademia Piłkarska Końskie, 4. Broń Radom, 5. Korona Kielce, 6. Akademia Piłkarska Star II, 7. Akademia Piłkarska Skarżysko. Na najlepszego zawodnika turnieju wybrany został Mikołaj Mączakowski.