Zagnańska Liga Futsalu: Niespodzianek nie było

Zagnańska Liga Futsalu: Niespodzianek nie było

/KAR/

Echo Dnia Świętokrzyskie

Echo Dnia Świętokrzyskie

Zagnańska Liga Futsalu: Niespodzianek nie było
Bez niespodzianek obyło się w piątej kolejce pierwszej i szóstej kolejce drugiej Zagnańskiej Ligi Futsalu. Liderzy obu lig pewnie wygrali swoje spotkania.
Zagnańska Liga Futsalu: Niespodzianek nie było
Wyniki piątej kolejki pierwszej ligi:
Diabły Kielce - FF Samsonów 5:2,
Łukasz Kosecki 2, Tomasz Bieniek, Rafał Wrona, Łukasz Wrona - Maciej Gębski, Paweł Zapała;
Foksdrob Kajetanów - Skorpions Tumlin 4:2, Tomasz Woszczycki 2, Karol Bracha, Michał Bracha - Tomasz Kołodziej, Zbigniew Stefański;
Drewkom Kostomłoty - Matbud Samsonów 9:3, Kamil Foderowicz 5, Paweł Czyż 2, Michał Sobczyk 2 - Mateusz Kołodziejski, Łukasz Bielawski 2;
Po Byku/Carex Kielce - FC Bez Nazwy Samsonów 5:2, Krzysztof Kosiński 2, Paweł Urbaniec, Maciej Urbaniec, Paweł Blacha - Jakub Mościński, Marcin Kondrak;
Altbus Kostomłoty - Zabłocie 3:5, Piotr Kmiecik, Bartłomiej Koza, Seweryn Koza - Mariusz Piwowarczyk 2, Daniel Cedro, Krystian Pedryc;
JFK Kajetanów - Kam Art Tumlin 5:3, Ernest Supierz 4, Artur Duda - Sebastian Drogosz, Dominik Wiśniewski, Albert Michta.

1. Diabły 5 15 29:4
2. JFK 4 12 30:9
3. Zabłocie 5 12 18:11
4. Foksdrob 4 9 26:9
5. Drewkom 5 9 26:17
6. Po Byku 5 9 22:25
7. Skorpions 5 6 17:14
8. FF 5 4 18:21
9. Matbud 5 4 16:29
10. Altbus 4 3 13:17
11. Bez Nazwy 4 0 3:30
12. Media 5 0 5:37

Klasyfikacja strzelców:
12
- Michał Bracha (Foksdrob), Ernest Supierz (JFK),
9 - Karol Bracha (Foksdrob), Tomasz Kołodziej (Skorpions),
8 - Kamil Wojasiewicz (Po Byku),
7 - Łukasz Wrona (Diabły), Kamil Foderowicz (Drewkom), Mateusz Łukasiewicz (Drewkom).
Wyniki szóstej kolejki drugiej ligi:
Becher Kielce - Zuz Bud Kielce 8:3,
Paweł Balcerzak 3, Wojciech Surdyk 3, Michał Dula, Mateusz Bukłat - Radosław Szustek 2, Łukasz Mazurczak;
Devils Zachełmie - Partyzanci Kielce 3:2, Damian Kopeć, Kamil Piwowarczyk, Bartłomiej Bracha - Mateusz Duda, Patryk Zawierucha;
Zagnańsk Team - Foksdrob II Kajetanów 1:9, Michał Makuch - Krystian Bożęcki 5, Krzysztof Foks 3, Arkadiusz Foks;
Ciasteczko Team Kaniów - Izba Celna Kielce 5:3, Łukasz Bielecki 2, Aleksander Bazela, Przemysław Jamrożek, Filip Mazurkiewicz - Krzysztof Rzeszowski 2, Robert Grzyb;
Izba Celna Kielce - Zachełmie 6:1, Mariusz Płusa 2, Karol Czapnik 2, Robert Grzyb, Andrzej Wrzecionowski - Karol Piwowarczyk;
Kajrox Events Kielce - FC Jasiów 4:2, Paweł Kupidura, Michał Kłoda, Kamil Kuszewski, Damian Szczygielski - Paweł Młodawski, Wojciech Wójtowicz;
Exclusive Club Chrusty - FC Janaszów 6:1, Bartłomiej Porzuczek 4, Piotr Kruk, Marcin Michta - Karol Salwa;
FC Piechotne - Gruszka Team 2:2, Marek Dziwoń 2 - Kamil Papros, Piotr Stodulski;
Renesans Kielce - Jedynka Strawczyn 5:3, Hubert Janyst 2, Marcin Handzelewicz, Norbert Kęcki - Bartłomiej Sosiński, Karol Sikora, Paweł Picheta.

1. Foksdrob II 6 18 53:12
2. Becher 6 16 50:17
3. Partyzanci 6 15 52:18
4. Izba Celna 8 15 50:24
5. Ciasteczko Team 7 15 47:23
6. Renesans 6 15 35:23
7. Devils 6 11 33:21
8. Gruszka Team 7 11 32:26
9. Kajrox Events 6 11 19:16
10. Zachełmie 6 9 26:25
11. Piechotne 7 6 22:23
12. Exclusive Club 7 6 21:43
13. Jedynka 7 4 25:27
14. Zagnańsk Team 7 3 13:63
15. Jasiów 6 1 19:48
16. Zuz Bud 6 1 14:43
17. Janaszów 6 1 10:60

Klasyfikacja strzelców:
17
- Grzegorz Jagodzki (Foksdrob II),
13 - Wojciech Szymkiewicz (Becher), Bartłomiej Porzuczek (Exclusive Club),
12 - Mateusz Piskulak (Partyzanci), Łukasz Bielecki (Ciasteczko Team), Krystian Borzęcki (Foksdrob II), Robert Grzyb (Izba Celna), Karol Piwowarczyk (Zachełmie),
11 - Kamil Piwowarczyk (Devils), Hubert Janyst (Renesans), Krzysztof Rzeszowski (Izba Celna).

W następnej kolejce, środa 29 grudnia (hala sportowa przy ulicy Turystycznej w Zagnańsku):
I liga:
JFK Kajetanów - Foksdrob Kajetanów, godz. 19.55,
FC Bez Nazwy - Altbus Kostomłoty, godz. 20.30,
II liga:
FC Piechotne - Devils Zachełmie, godz. 17,
FC Jasiów - FC Janaszów, godz. 17.35,
Zagnańsk Team - Gruszka Team, godz. 18.10,
Ciasteczko Team - Devils Zachełmie, godz. 18.45,
Zachełmie - Renesans Kielce, godz. 19.20,
Foksdrob II Kajetanów - Kajrox Kielce, godz. 21.05,
Partyzanci Kielce - Becher Kielce, godz. 21.40,
Zuz Bud Kielce - Exclusive Club Chrusty, godz. 22.15.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Tabela I ligi futsalu

1. GKS Ekom Nowiny 6 15 18-13
2. GKS Tychy 5 13 27-10
3. Heiro Rzeszów 4 12 26-13
4. MKF-Renex Grajów 5 10 27-9
5. Marex Chorzów 5 9 14-11
6. Berland Komprachcice 6 7 15-27
7. KS AZS UMCS Lublin 6 6 27-30
8. TPH Polkowice 4 6 18-19
9. Stal Mielec 6 6 21-31
10. FC Pyskowice 4 4 9-9
11. Orzeł Jelcz-Laskowice 5 3 16-25
12. ETA Dąbrowa Górnicza 6 0 14-35

Galerie piłkarskie

Polecamy

Rolnik Roku, Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich, Agrobiznes. Nominuj

Rolnik Roku, Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich, Agrobiznes. Nominuj

Która lodziarnia najlepsza w Świętokrzyskiem [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

Która lodziarnia najlepsza w Świętokrzyskiem [GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE]

Niezawodne światłowody (materiał informacyjny Orange)

Niezawodne światłowody (materiał informacyjny Orange)

Inspiracje na wakacyjne wypady? Mamy to!

Inspiracje na wakacyjne wypady? Mamy to!