Remis KSZO 1929 w Krośnie z Karpatami

sobi
W meczu piątej kolejki III ligi grupy IV, KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zremisował na wyjeździe z outsiderem rozgrywek Karpatami Krosno 1:1.

Karpaty Krsono – KP KSZO 1929 Ostrowiec 1:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Damian Łanucha 64, 1:1 Michał Grunt 69.

KSZO 1929 Ostrowiec: Wierzgacz- Pietrasiak, Sołtykiewicz, Podstolak (46. Stachurski), Łatkowski - Bełczowski, Madej, Mianowany (58. Czajkowski), Ferens (46. Gil) – Kapsa (58. Grunt), Jamróz

Żółta kartka: Madej (KSZO).

W 64 minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Damiana Łanucha z około 20 metrów, jednak cieszyli się z niego zaledwie pięć minut. Bardzo udany debiut w KSZO zaliczył bowiem Michał Grunt, który został potwierdzony do gry przed meczem z Karpatami, a na strzelenie swojego pierwszego gola w pomarańczowo-czarnych barwach potrzebował zaledwie 11 minut. Asystę przy bramce zaliczył Łukasz Jamróz.