Spartakus Daleszyce przegrał z Bronią Radom 1:4

dor
Spartakus przegrał z Bronią 1:4. Przy piłce Bartosz Gębura, z prawej Łukasz Kaczmarek. archiwum
W meczu kontrolnym rozegranym w Ćmińsku Spartakus Aureus przegrał z Bronią Radom 1:4.

Spartakus Aureus Daleszyce - Broń Radom 1:4 (0:2)

Bramka: dla Spartakusa Bartosz Sot 55.

Spartakus: I połowa: Kołomański - Papka, Gębura, Sende-rowski, Kaczmarek - Kidoń, M. Wołowiec, Skrzypek, W. Woło-wiec - Olearczyk, Maciejski; II połowa: Palka - Kozubek, Gołą-bek, Stefański, Otawski - Ostrowski, Kaleta, Kwiatkowski, W. Wołowiec - Olearczyk, Sot.

W zespole z Daleszyc nie zagrali Kamil Blicharski i Rado-sław Szmalec, którzy mają problemy zdrowotne. -Nie jestem zadowolony z ilości błędów, które popełniliśmy i rywal je wyko-rzystał. Ale my też stworzyliśmy sporo bramkowych okazji. Tyl-ko jedną wykorzystaliśmy. Zmarnowaliśmy między innymi rzut karny. Usprawiedliwiam jednak chłopaków, bo w piątek mieli bardzo ciężki trening i czuli to w nogach - mówił Dariusz Kozu-bek, grający trener Spartakusa Aureus.