Michał Miśkiewicz, bramkarz Wisły: -Korona wydarła to zwycięstwo

/Dor/
Gazeta Krakowska
-Trener uczulał nas na stałe fragmenty gry Korony i na Airama Cabrerę. A właśnie tak w pierwszych osiemnastu minutach straciliśmy dwie bramki – mówił Michał Miśkiewicz, bramkarz Wisły Kraków po przegranym 2:3 meczu z Koroną.

-Jeśli chodzi o bramki, to za drugą i trzecią mam sobie coś do zarzucenia. Najmniej za pierwszą, bo wydawało mi się, że może być minimalny spalony – dodał.

-W pierwszej połowie zagraliśmy słabo, w drugiej lepiej, ale to też nie był szczyt marzeń. I skończyło się 2:3. Korona walczyła bardziej od nas i wydarła to zwycięstwo – powiedział Michał Miśkiewicz.