Saw
Nika Kaczarawa
Nika Kaczarawa Sławomir Stachura
Nika Kaczarawa, napastnik Korony Kielce, trafił do jedenastki kolejki wybieranej przez onet.pl oraz platformy nc+.

Reprezentant Gruzji trafił do jedenastki 28 kolejki Lotto Ekstraklasy po zremisowanym 2:2 meczu z Górnikiem Zabrze w Kielcach. Kaczarawa wypracował w 2 minucie rzut karny, z którego gola strzelił Goran Cvijanović, a w 63 minucie sam wpisał się na listę strzelców po fantastycznej kontrze.

Kaczarawa był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem kieleckiej drużyny w sobotnim meczu. Do jedenastki kolejki trafił po raz trzeci w tym sezonie.