Paweł Brożek, napastnik Wisły: -Korona była agresywniejsza

/Dor/
Bardzo dobrą zmianę w meczu z Koroną dał Paweł Brożek, wychowanek Polonii Białogon. Wszedł w 46 minucie i po przerwie zdobył dwie bramki. Jego zespół – Wisła Kraków – przegrał jednak 2:3.

-Takie były ustalenia z trenerem. Dwa dni wcześniej wiedziałem, że nie wyjdę w podstawowym składzie. Jestem po kontuzji. Tak naprawdę 2-3 tygodnie miałem stracone, bo nie trenowałem, fizycznie nie jestem w optymalnej dyspozycji – mówił Paweł Brożek.

-Na pewno inaczej zagraliśmy w drugiej połowie. W pierwszej połowie nie utrzymywaliśmy się przy piłce, Korona była agresywniejsza w odbiorze, stwarzała sytuacje po stałych fragmentach gry i moim zdaniem do przerwy zasłużenie prowadziła - dodał.

-Jeszcze mamy troszeczkę oddechu w tabeli, ale jeżeli będziemy tak grać i nie będziemy punktować, może być nieciekawie – przyznał Paweł Brożek.