Akademia Piłkarska Star wygrała i zagra na Legii

dor
Sukces odnieśli młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Star.
Sukces odnieśli młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej Star. Archiwum klubu
Zawodnicy Akademii Piłkarskiej SKS Star Starachowice z rocznika 2007 wygrali turniej eliminacyjny w Białobrzegach i awansowali do finałów Klubowych Mistrzostw Polski. Turniej z udziałem 32 najlepszych drużyn odbędzie się 11 czerwca.

Drużyna trenowana przez Rafała Barańskiego wygrała 7 spotkań turniejowych i z dorobkiem 21 punktów zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie eliminacji Klubowych Mistrzostw Polski. Wygrała dziewięć spotkań, przegrała ze Zniczem Pruszków i Bałtykiem Koszalin 0:1. Akademia Piłkarska SKS Star w Białobrzegach wystąpiła w następującym składzie: Oliwier Ciura (1 bramka), Olaf Serafin – 1, Jan Suwała, Oskar Hamera – 1, Tymon Berus - 5, Wiktor Dychała – 2, Marcin Welenc – 2, Aleksander Grosicki - 1, Jakub Banyś - 1, Wiktor Groman – 1, Natan Ferka, Antoni Niziołek, Maciej Nowiński, Kacper Szparaga. Trener: Rafał Barański, kierownik drużyny: Piotr Hamera. Turniej finałowy odbędzie się 11 czerwca na stadionie Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej.