Alit zagra na wyjeździe z Kamienną Brody

Kamil Markiewicz
Czwartoligowy Alit Ożarów zanotował kolejny udany mecz.

W sobotnim spotkaniu rozgromił na własnym boisku Moravię Morawica 4:0. Do przerwy gospodarze wygrywali 2:0, po golach Michała Kamińskiego i Kamila Bełczowskiego. W drugiej połowie trafienia dołożyli Tomasz Woźniak oraz Grzegorz Kwiatkowski.

- Mieliśmy dużo sytuacji strzeleckich, wykorzystaliśmy cztery i zasłużenie wygraliśmy - mówił po spotkaniu Dariusz Pietrasiak, szkoleniowiec drużyny z Ożarowa

Przed Alitem mecz trzynastej kolejki. W sobotę, o godzinie 14, zmierzy się on na wyjeździe z Kamienną Brody. Rywale ożarowskiej drużyny w minionej kolejce ulegli na wyjeździe Naprzodowi Jędrzejów 0:1. Po dwunastu kolejkach Kamienna zajmuje jedenastą pozycję w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Traci do szóstego Alitu 6 punktów.

W sobotnim pojedynku dojdzie do konfrontacji dobrych znajomych, którzy zasiądą na ławkach trenerskich obu ekip. Szkoleniowiec gospodarzy Marcin Wróbel oraz trener gości Dariusz Pietrasiak znają się doskonale. Obaj mieszkają w Ostrowcu Świętokrzyskim. Pracowali także z młodzieżą w tamtejszym klubie KSZO.

W sobotę okaże się, który z nich będzie mógł triumfować zwycięstwo ze swoją drużyną, a który zostanie zmuszony przełknąć gorycz porażki.