Czwarta liga świętokrzyska. Nida Pińczów przełamała się rozbijając Partyzanta Radoszyce

Piotr Stańczak
W 11. kolejce czwartej ligi świętokrzyskiej piłkarze TS 1946 Nida Pińczów zwyciężyli u siebie Partyzanta Radoszyce 3:0.

TS 1946 Nida Pińczów - Partyzant Radoszyce 3:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Norbert Wołczyk 25, 2:0 Michał Krzak 35, 3:0 Marcel Motyl 50.
Nida: Zyguła - Kempkiewicz, Ciacia, Kowalczyk, Motyl - Karasek (89. Szafraniec), Krzak, Madej (70. Skowera), Dudzik (66. Nogacki) - Mika (80. Brzezoń), Wołczyk (85. Gajda).
Partyzant: M. Mazur - Papros (75. Zawadzki), T. Mazur, Miśtal, Pańczyk - Dymek (46. Markowicz), Opara (68. Sosiński), Samburski (44. Morgaś), Kos - Jaśkiewicz, Grudzień.
Sędziował: Jacek Kubicki.

- Wreszcie dopisały nam szczęście oraz skuteczność - tak to spotkanie streścił szkoleniowiec Nidy Paweł Wijas. Do przerwy gospodarze zdecydowanie dominowali, co udokumentowali dwiema bramkami. Po 50 minutach gry było już 3:0 dla gospodarzy. Elementem, który bardzo dobrze funkcjonował w ekipie Nidy były zwłaszcza stałe fragmenty gry.

Partyzant lepiej prezentował się po przerwie. Najlepszą okazję goście zmarnowali w 85 minucie. Wykonujący rzut karny Jakub Jaśkiewicz trafił w słupek.