Czwarta liga świętokrzyska. Partyzant Radoszyce rozbił Nowiny w zaległym meczu

Echo Dnia Świętokrzyskie

Aktualizacja:

1/50
    przejdź do galerii

Jakub Jaśkiewicz (na pierwszym planie) zdobył dla Partyzanta Radoszyce trzy gole w zwycięskim 6:3 pojedynku z GKS Nowiny. ©Kamil Markiewicz

GKS Nowiny niespodziewanie uległ Partyzantowi Radoszyce aż 3:6 w zaległym spotkaniu 9. kolejki czwartej ligi świętokrzyskiej.

GKS Nowiny - Partyzant Radoszyce 3:6 (2:2)

Bramki: 1:0 Dominik Szewczyk 7, 1:1 Jakub Jaśkiewicz 23 z karnego, 1:2 Michał Grudzień 25, 2:2 Szewczyk 35, 2:3 Jaśkiewicz 70, 2:4 Jaśkiewicz 80, 2:5 Kuba Kos 86, 2:6 Jakub Nieszporek 90+1, 3:6 Paweł Ślefarski 90+2.

GKS: Mech - Stefański, Cichoń, Ślefarski, Bujak - Niebudek (65. Krzymieński), Góral (23. Wojtal), Kwiatek, Kasprzyk (72. Gągorowski) -Olearczyk, Szewczyk.

Partyzant: Mateusz Mazur - Pańczyk, T. Mazur, Morgaś, Papros (46. Maciej Mazur) - Markowicz (88. Wołczyk), Samburski (78. Nieszporek), Opara (70. Dymek), Kos - Grudzień (55. Sosiński), Jaśkiewicz.

Sędziował: Jacek Kubicki.

Wysoki triumf Partyzanta na kieleckim Stadionie Międzyszkolnym zaskakuje. Po przerwie, zwłaszcza w ostatnich 20 minutach goście bezwzględnie wykorzystali błędy obrony Nowin.