Michał Hołody uratował remis Alitowi Ożarów

KAR
Michał Hołody (z lewej) strzelił wyrównującego gola dla Alitu Ożarów w sobotnim meczu z Lubrzanką Kajetanów. Kamil Markiewicz
W sobotnim meczu czwartej ligi, Alit Ożarów zremisował u siebie z Lubrzanką Kajetanów 1:1. Goście prowadzili od 68 minuty po trafieniu Pawła Woźniaka. Do remisu w 90 minucie doprowadził Michał Hołody.

- Patrząc na to spotkanie, muszę stwierdzić, że cieszymy się ze zdobytego punktu. Oczywistym jest, że jeśli nie da się wygrać pojedynku, to trzeba spróbować go zremisować i tak był w tym przypadku - skomentował Piotr Chorab, szkoleniowiec ożarowskiej drużyny.

W niedzielę, o godzinie 16, Alit zmierzy się na wyjeździe z beniaminkiem ligi Moravią Morawica. W naszej drużynie zabraknie pauzującego za żółte kartki Konrada Zdybskiego oraz kontuzjowanych Łukasza Ziemniaka i Michała Mikosy. - Analizując grę Moravii widać, że ten zespół gra nierówno. Słyszałem od trenerów, których drużyny grali już z tym przeciwnikiem, że jeśli tylko ekipie z Morawicy pozwoli się rozwinąć skrzydła, to gra ona bardzo dobrze. Z Moravią miałem styczność w klasie okręgowej, gdy prowadziłem Spartę Dwikozy. To solidny zespół, który ma doświadczonego trenera Marka Bębna. Potrafi on pobudzić swój zespół do walki - podkreślał Chorab.