Pewne zwycięstwo Kamiennej, dwa gole Mateusza Mąki

/Dor/
Od pewnej wygranej zaczął rundę wiosenną lider klasy okręgowej. Kamienna Brody pewnie wygrała w Pierzchnicy 4:0, dwie bramki zdobył Mateusz Mąka, który do Kamiennej trafił z KSZO 1929 Ostrowiec.

Polanie Muszkieter Pierzchnica – Kamienna Brody 0:4 (0:1)

Bramki: Kamil Wochniak 7, Piotr Jedlikowski 65, Mateusz Mąka 77, 83.

Polanie: Czechowski – Detka, Kmiecik (65. Miszczyk), Kozak, Lipa – Pietrzyk, Rajek (82. Godek), Sikorski (87. Malinowski), Sołtys (85. Idzik) - Wołowiec, Wysocki.

Kamienna: Dymanowski – Praga, Zięba, Wochniak, Kozera – Jedlikowski, Sado, Mąka, Dąbrowski (81. Celary) – Czerpak (73. Dziewięcki), Frańczak (78. Soboń),

-Obawialiśmy się tego meczu, bo inauguracja rundy zawsze jest niewiadomą. Podeszliśmy jednak bardzo dobrze do tego spotkania. Zagraliśmy mądrze, konsekwentnie. Do przerwy prowadziliśmy po golu Kamila Wochniaka. Po przerwie przetrzymaliśmy napór gospodarzy i później mieliśmy już kontrolę nad meczem. Jedna akcja zasłużyła na wyróżnienie. To była koronkowa akcja od naszego pola karnego, Jakub Praga dośrodkował w pole karne i Mateusz Mąka zdobył bramkę. Piękna akcja, piękny gol – powiedział Marcin Wróbel, szkoleniowiec Kamiennej.