Piłkarze Hetmana rozpoczęli nowy sezon od remisu i zwycięstwa

Kamil Markiewicz
Łukasz Piotrowski (przy piłce) zdobył bramki dla Hetmana w meczach z Partyzantem Radoszyce i Nidzianką Bieliny Kamil Markiewicz
Zainaugurowany został nowy sezon w czwartej lidze. W sobotę Hetman Włoszczowa podejmował w regionalnych derbach Partyzanta Radoszyce.

Do przerwy gospodarze wygrywali 1:0, po trafieniu w 24 minucie Łukasza Piotrowskiego. W 60 minucie do wyrównania doprowadził Bartosz Sosiński. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

We wtorek włoszczowska drużyna zmierzyła się na wyjeździe z Nidzianką Bieliny. Do przerwy bielińska ekipa prowadziła 1:0, po golu strzelonym z rzutu karnego przez Sebastiana Satro. Do remisu w 50 minucie doprowadził Łukasz Piotrowski. W doliczonym czasie gry zwycięstwo 2:1 Hetmanowi zapewnił Krzysztof Rajczykowski.

Przed zespołem z Włoszczowy bardzo trudny pojedynek. W niedzielę, o godzinie 17, w meczu trzeciej kolejki Hetman będzie podejmował jednego z faworytów rozgrywek Czarnych Połaniec. Ekipa z Połańca w pierwszej kolejce pokonała Alit Ożarów 1:0, a w drugiej wygrała z Łysicą Bodzentyn 3:1.