Sparta Kazimierza Wielka zremisowała z Partyzantem Radoszyce

/PST/
Kamil Markiewicz
Sparta Kazimierza Wielka zremisowała z Partyzantem Radoszyce w meczu IV ligi świętokrzyskiej.

Sparta Kazimierza Wielka - Partyzant Radoszyce 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Krzysztof Kozieł 15, 1:1 Bartłomiej Idzikowski 28.

Sparta: Kwiatkowski – Sierakowski, Morsztyn, Nowak, Adamczyk – Boryka (60. Nwachukwu), Wąż (70. Cyganek), Zawadzki, R. Stępień (70. Fakowski) – Łakota, Kozieł.

Partyzant: Kaszuba – Pańczyk, Miśtal, Idzikowski, Kuśmierczyk (34. Piotr Markowicz) – Paweł Markowicz, Opara, Nieszporek, Grudzień (75. Zawadzki) – Sosiński (60. Papros), Samburski.

Sędziował: Andrzej Śliwa.

Obie drużyny nie były zadowolone z remisu. - Przez pierwsze 20 minut całkowicie dominowaliśmy na boisku. Nie potrafiliśmy jednak podwyższyć na 2:0, a mieliśmy ku temu trzy okazje. Po przerwie najlepszej nie wykorzystał Łukasz Łakota – opowiadał Marek Kowalski, szkoleniowiec Sparty.

Partyzant, po nieudanym początku, zaczął dochodzić do głosy. Doprowadził do wyrównania, ale potem gościom doskwierała strzelecka indolencja. Najlepsze okazje pod kazimierską bramką zmarnowali: Grzegorz Samburski, Paweł Markowicz, Michał Grudzień. - Zremisowaliśmy po raz dwunasty w sezonie, ten punkt niewiele nam daje – powiedział Mateusz Szymczyk, kierownik drużyny Partyzanta.