Victoria 2015 przed LZS Czarnocin

(KAR)
Kamil Markiewicz
W niedzielę dobiegły końca rozgrywki drugiej grupy klasy B. W ostatniej kolejce LZS Czarnocin przegrał na wyjeździe z mistrzem rozgrywek Dębem Nagłowice 1:4. Do przerwy gospodarze wygrywali 1:0. W 49 minucie do wyrównania doprowadził Adrian Bożęcki. Zespół z Nagłowic nie dał za wygraną i zdobył jeszcze trzy bramki.

Victoria 2015 Skalbmierz otrzymała walkowera za spotkanie z Deko Strunobet Włoszczowa, które nie stawiło się na spotkaniu.

Mistrzem ligi został Dąb Nagłowice, który zgromadził 41 punktów. Drugie miejsce zajęła Wierna II Małogoszcz - 38 punktów. Oba zespoły uzyskały awans do klasy A.

Wyżej spośród zespołów z powiatu kazimierskiego uplasowała się Victoria 2015 Skalbmierz, która zakończyła ligowe zmagania na dziewiątej pozycji z dorobkiem 21 punktów. Miejsce dziesiąte, przedostatnie zajął LZS Czarnocin, który ma 20 punktów. Tabelę zamknął Vitalpol Solec-Zdrój, który wywalczył zaledwie 4 punkty.

Miejsca od trzeciego do ósmego zajęli kolejno: GKS Imielno - 36 punktów, Strzelec Chroberz - 36, GKS Kluczewsko - 32, Start Słupia Jędrzejowska - 32, GLKS Krasocin - 29 i Deko Strunobet Włoszczowa - 23.