Włoszczowskie drużyny grają na wyjazdach

(KAR)
W weekend zainaugurowana została runda rewanżowa w pierwszej grupie klasy A. Wicelider Bucovia Bukowa zremisowała u siebie z Sokołem-Nordkalk Górnik Rykoszyn 1:1. Gola dla Bucovii strzelił już w 1 minucie Szymon Bujak. Do wyrównania w 3 minucie doprowadził Mariusz Karbownik. Ekipa z Bukowej nie wykorzystała potyczki lidera AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce, który przegrał na własnym boisku z Victorią Mniów 0:1.

Druga nasza drużyna Zieleń Żelisławice-Secemin zremisowała przed własną publicznością z Radiatorsem Stąporków 1:1. Ekipa z Żelisławic prowadziła od 42 minuty po trafieniu Damiana Miernika. Do remisu w 65 minucie doprowadził Łukasz Miążek.

W weekend nasze zespoły rozegrają mecze 17. kolejki. W sobotę, o godzinie 11, Zieleń zagra na wyjeździe z Partyzantem Wodzisław. W niedzielę, o godzinie 11, Bucovia zmierzy się w Gowarczowie z Tęczą.