Wysoka wygrana GKS Nowiny ze Spartą Dwikozy

/Dor/
W meczu klasy okręgowej piłkarze GKS Nowiny pewnie wygrali ze Spartą Dwikozy 5:0.

GKS Nowiny – Sparta Dwikozy 5:0 (2:0)

Bramki: Dominik Szewczyk 12, 32, Jakub Olearczyk 48, Łukasz Gągorowski 54, Michał Dziubek 54.
GKS: Mech – Niebudek (65. Kasprzyk), Ślefarski, Bujak, Król (75. Smuga) - Dziubek, Góral, Cichoń, Gągorowski (65. Krężołek), Olearczyk (75. Solnica) – Szewczyk.

Sparta: Polit – Siudak (75. Ciak), Spyra (70. Kubicki), Z. Warzocha, Borycki - Kiliański, Drożdżal, Mazur (80. Bidas), Papka - A. Warzocha, Marzec (87. A. Chorab).

-Pierwsza połowa była nerwowa. Owszem, zdobyliśmy dwie bramki, ale nie mieliśmy kontroli nad meczem. Po przerwie szybko strzeliliśmy dwa kolejne gole. Pozwoliły one na luz w naszej grze. Później mieliśmy kolejne okazje, bo goście byli rozbici – mówił Mariusz Ludwinek, trener zespołu z Nowin.

Przy stanie 5:0 goście mieli rzut karny. Strzał Artura Warzochy obronił Paweł Mech.

Źródło: fanpage GKS Nowiny