Zobacz wyniki świętokrzyskiej IV ligi piłkarskiej

Dorota Kułaga, Jaromir Kruk
Czarni Połaniec zremisowali u siebie z Kamienną Brody 1:1. Na zdjęciu Filip Krępa, Sebastian Ryguła i Paweł Meszek. Fot. Zbigniew Kolera
Sprawdź weekendowe wyniki świętokrzyskiej czwartej ligi piłkarskiej.

Czarni Połaniec - Kamienna Brody 1:1 (1:0)
Bramki: Mikołaj Muniak 20 - Szczepan Dziewięcki 55.
Czarni: Reczek - Misztal, Witek, Załucki, Bawor - Ryguła (55. Krępa), Meszek (30. Duda), Skiba (65. Gębalski), Muniak - Drapsa (70. Miśko), Stypa (50. Trytek).
Kamienna: Dymanowski - Praga, Kardas, Zięba, Gajewski - Kidoń, Dziewięcki, Maciejczak, Jedlikowski - Dziadowicz, Tymoszuk (65. Nowak).
-Nie podtrzymaliśmy poziomu, który zaprezentowaliśmy w dwóch poprzednich meczach. Przeciwnik był na tyle zdeterminowany, że na nas to dzisiaj wystarczyło. Pierwsze 25 minut zdecydowanie należało do nas. Mieliśmy trzy stuprocentowe okazje, ale tylko jedną wykorzystaliśmy. Potem rywal podkręcił tempo, a my... poszliśmy spać - mówił Piotr Mazurkiewicz, trener Czarnych.
- Przed meczem w ciemno wzięlibyśmy remis, ale teraz jest niedosyt, bo była nawet okazja wygrać. Cieszymy się z punktu i myślimy już o kolejnym meczu w środę z Łysicą Bodzentyn - powiedział Marcin Wróbel, trener Kamiennej.

Wierna Małogoszcz - GKS Nowiny 6:2 (3:0)
Bramki: Damian Bednarski 2, 55, Karol Krzyżyk 8, 72, Mateusz Fryc 21, 57 - Karol Bujak 73 z karnego, Patryk Matachowski. 81.
Wierna: Gugulski - Michał Kołodziejczyk, Kupczyk, Bała, Krzyżyk - Pawłowski, Malinowski, Bednarski (65. Miśta), Czarnecki - B. Wijas (76. Dudek), Fryc (83. Stelmasiński).
Nowiny: P. Mech - Bujak, Król (65. K. Mech), Stefański - Krzymieński, Szewczyk, Góral (60. Matachowski), Ślefarski, Niebudek (65. Kwiatek), Boszczyk - Olearczyk (67. Krężołek).
-Weszliśmy bardzo dobrze w ten mecz. W 2 minucie objęliśmy prowadzenie, zaraz poprawiliśmy na 2:0. Do przerwy było 3:0, ale jakbyśmy prowadzili 5:0, to goście nie mogliby narzekać. Na drugą połowę drużyna wyszła skoncentrowana, prowadziliśmy już 5:0. Jestem bardzo zadowolony z tego spotkania. Od początku do końca ten mecz był pod nasza kontrolą. Cieszy to, że pojedynki u siebie rozgrywamy tak, jak sobie to wcześniej zakładamy - mówił Paweł Bień, trener Wiernej.
-Wygrała drużyna lepsza. Popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych, żeby myśleć o korzystnym wyniku. Wierzę, że szybko się odbudujemy i zaczniemy zdobywać punkty - powiedział Mariusz Ludwinek, trener GKS.

Alit Ożarów - Zdrój Busko-Zdrój 1:3 (0:1)
Bramki: dla Zdroju Filip Rogoziński 15, Marcin Piotrowski 63, Łukasz Zawadzki 68.
Zdrój: Picheta - Florczyk, Radwański, Pietras - Zawadzki, Sinkiewicz, Stachura, Rogoziński - Dziubek (60. Piotrowski), Kowalski (80. Czupryński), Zaręba (70. Sztuk).
-To był mecz pod kontrolą, podobnie jak ten z Moravią. Nasze zwycięstwo nie podlegało dyskusji - powiedział Ireneusz Pietrzykowski, trener Zdroju.

Hetman Włoszczowa - Unia Sędziszów 3:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Orzeł 18, Marcin Jarmuda 25, Przemysław Samek 29.

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIM SPORCIE NA:

Sport Echo Dnia

Łysica Bodzentyn - Naprzód Jędrzejów 0:1 (0:0)
Bramka: Filip Nawrot 85.
Łysica: Wróblewski - Pietrzyk, Cielibała, Gryz, Kaczmarek - Chrzanowski, Trela, Taler (46. Kołodziejski), Kowalski - Jaros, Kalista.
Naprzód: Pałaszewski - Butenko, Maciejewski, Bębenek, Rybicki - Osiński, Gilewski, Kowalczyk (76. Nawrot), Sputo - Mojecki (88. Iwański), Kasza (66. Puchrowicz).

Nidzianka Bieliny - Neptun Końskie 0:3 (0:1)
Bramki: Patryk Kwiecień 25, Piotr Piwowar 53 i 70.

Partyzant Radoszyce - ŁKS Georyt Łagów 0:0
ŁKS Georyt: Szram - Mikosa, Basąg, Jaworek, Bujakowski - Partyka (55. Rusiecki), Markowicz, Żak, Świątek (73. Pustuła) - Boksiński (82. Kowalski), Malinowski.

Moravia Morawica - Lubrzanka Kajetanów 1:1 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Młynarczyk 9 - Tichomir Czeneszkow 2.

TS 1946 Nida Pińczów – Olimpia Pogoń Staszów 0:2 (0:0)
Bramki: Krystian Rzepa 75, Adam Zawierucha 90.
Olimpia Pogoń: Marzec - Fudalewski, Kula, Baczewski, Rozmysłowski - Rzepa, Malec, Uniat, Kukiełka (70. Tekiel) - Zawierucha, Majewski (62. Franus).
Nida: Majcherczyk - Mazur (83. Nogacki), Skowera, Szafraniec, Garula (60. Motyl) - Wołczyk (21. Gajda), Ciacia, Mika (65. Krzak), Dudzik - Sornat, Madej.
-Nida wysoko zawiesiła nam poprzeczkę. My byliśmy skuteczniejsi, słowa pochwały należą się Arturowi Marcowi, który obronił kilka groźnych strzałów - powiedział Paweł Czaja, trener zespołu ze Staszowa.