KSSPR Końskie wygrało z SPR Tarnów

PK
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, KSSPR Końskie wygrało z SPR Tarnów 33:23 (19:9).

KSSPR Końskie - SPR Tarnów 33:23 (19:9)

KSSPR: Wnuk, Szot - Jakubowski 1, Sękowski 1, Słonicki 2, Walewski 1, Maleszak 1, Pilarski 1, Jamioł 6, Matyjasik 1 (1), Napierała 2 (1), Mastalerz 7 (3), Gasin 2, Rutkowski 8.

W pierwszej połowie konecczanie zagrali bardzo twardo w obronie, w ich bramce świetnie spisywał się Patryk Wnuk. Zaczęło się wprawdzie od 0:2, ale od tego momentu zdecydowanie dominowali gospodarze, którzy w 15 minucie prowadzili 9:3, w 21 - 14:5, w 24 - 17:6, w 37 - 22:10, a w 45 aż 26:13.

- Potem zaczęliśmy mocno rotować składem, co przełożyło się na błędy. Ale nie miało to większego znaczenia dla wyniku. Zagraliśmy bardzo dobrze w obronie, 23 stracone bramki to przyzwoity wynik - mówił trener KSSPR Końskie, Michał Przybylski.