KSZO Odlewnia zremisował w Chrzanowie

Mir
Anna Benicewicz-Miazga
W meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych, MTS Chrzanów zremisowało z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski.

MTS Chrzanów – KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 31:31 (13:16)

KSZO: Piątkowski, Szewczyk – Goliszewski 10, Antolak 9, Kożeniewski 4, Afanasjev 3, Jeżyna 2, Król 2, Kamil Kieloch 1, Cukierski, Czuwara, Kwiatkowski, Rutkowski.

Nie udało się ostrowieckim szczypiornistom wywalczyć kompletu punktów w arcyważnym meczu z MTS w Chrzanowie. Pojedynek z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie się w pierwszej lidze zakończył się podziałem punktów, co oznacza że KSZO nadal traci do zespołu z Chrzanowa jeden punkt i nadal znajduje się w strefie spadkowej.

Ostrowiecki zespół dominował przez większą część meczu w Chrzanowie. Dopingowani przez dużą grupę kibiców "Wojownicy" prowadzili w pierwszej połowie różnicą nawet czterech bramek (10:14), by ostatecznie wygrać pierwszą część meczu 16:13, W pierwszych minutach po przerwie KSZO Odlewnia nadal utrzymywał przewagę, ale gospodarze doprowadzili do wyrównania (22:22), to, tak jak w całym meczu, ani razu nie wyszli na prowadzenie. W nerwowej końcówce meczu MTS doprowadził do kolejnego remisu i mecz zakończył się podziałem punktów.