Mini turniej piłki ręcznej w Ostrowcu. Najlepsi tarnowianie

Rafał Soboń
Rafał Soboń
Przegrana 11 bramkami z ligowym rywalem z Tarnowa i wygrana taką samą różnicą z II-ligowcami z Radomia to bilans szczypiornistów KSZO Odlewnia Ostrowiec w sobotnim mini-turnieju rozgrywanym w hali przy Świętokrzyskiej.

Podobnie jak w rozgrywanym tydzień temu turnieju w Końskich, tak i we własnej hali ostrowczanie nie mieli pomysłu na bardzo szybko wyprowadzane akcje SPR-u. Po pierwszym kwadransie co prawda to gospodarze prowadzili czterema bramkami (12:8), jednak goście w cztery minuty rzucili cztery bramki doprowadzając do remisu, a po nim KSZO już prowadzenia nie odzyskał do końca spotkania.

Takim samym wynikiem (42:31) zakończył się mecz SPR Tarnów z UTH Radom.

W konfrontacji KSZO z UTH Radom, wyrównana gra toczyła się tylko do 10 minuty, po czym ostrowczanie udokumentowali swoją wyższość na parkiecie.

Klasyfikacja końcowa: 1. SPR Tarnów, 2. KSZO Odlewnia Ostrowiec, 3. UTH Uniwersytet Radom.

KSZO Odlewnia Ostrowiec – SPR Tarnów 31:42 (17:19)
KSZO: Piątkowski, Szewczyk – Kożeniewski 5, Jabłoński, Jeżyna 7, Cukierski, Piwnik, Król 3, Czuwara, Gliszewski 1, Afanasjew 7, Karol Kieloch, Kamil Kieloch 1, Kwiatkowski 6, Antolak, Rutkowski 1.

KSZO Odlewnia Ostrowiec – UTH Uniwersytet Radom 35:24 (21:13)
KSZO: Piątkowski, Szewczyk – Kożeniewski 6, Jabłoński 1, Jeżyna, Cukierski 1, Piwnik, Król 6, Czuwara, Gliszewski 2, Afanasjew 7, Karol Kieloch, Kamil Kieloch 1, Kwiatkowski 6, Antolak, Rutkowski 5.
SPR Tarnów – UTH Uniwersytet Radom 42:31 (19:14)