Niespodziewana porażka Politechniki Świętokrzyskiej

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce przegrała z Orłem Przeworsk.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Orzeł Przeworsk 24:27 (14:14)

AZS Politechnika: Godzwon, Porzucek - Kamys 3,Sadecki 4, Kozieja,Kwieciński 2, Rączka 1, Nowakowski 2, Kurek 2, Styrna 3, R. Nowak, Żaba-Żabiński, Glita 7 (4), Nawara.

Orzeł przyjechał do Kielc w zaledwie 11-osobowym składzie, a na boisku pojawiło się dziewięciu graczy. Mimo to drużyna z Przeworska sensacyjnie wygrała. Początek spotkania nie zapowiadał niczego złego dla drużyny trenera Pawła Sieczki. Politechnika w 8 minucie objęła prowadzenie 6:2 i przez kilka minut nie dawała się dojść. Po kwadransie gry kielczanie zaczęli grać słabiej i im bliżej końca meczu, tym było gorzej.W 23 minucie gospodarze przegrywali 11:12, w 44 - 16:20, a w 48 - 17:23.