Piłkarze ręczni KSZO Ostrowiec przegrali w Mielcu

mir
Mirosław Rolak
Ostrowieccy szczypiorniści w kolejnym meczu kontrolnym przegrali w Mielcu z miejscowa Stalą 32:34 (15:13).

Stal Mielec – KSZO Odlewnia Ostrowiec 34:32 (13:15).

KSZO Odlewnia: Szewczyk, Piątkowski – Kożeniewski 1, Grabowski 1, Bulski 3, Falasa 2, Kogutowicz 1, Stańko 2, Afanasjev 2, Telka 3, Goliszewski 2, Sobut 5, Hubka 3, Wędrak 4, Kamil Kieloch 2. Trener: Mariusz Jurasik.

Goście dobrze zagrali w pierwszej połowie meczu, a szczególnie w jej końcowych fragmentach, kiedy po kilku efektownych akcjach wyszli na prowadzenie. Dwubramkowa przewagą ostrowiecki zespół utrzymywał aż do 57 minuty, kiedy gospodarze doprowadzili do remisu (31:31). W końcówce skuteczniejsza była Stal.