Porażka Wisły Sandomierz w Rudzie Śląskiej

PK
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Grunwald Ruda Śląska wygrał z Wisłą Sandomierz.

Grunwald Ruda Śląska – Wisła Sandomierz 31:25 (13:15).

Wisła: Skowron, Kołacz, Kuchnicki - Białkowski 6, Werstler 6, Dusak 4, Kubisztal 3, Solon 3, Hubka 1, Teterycz 1, Szklarski 1, Bakalarz, Statuch, Serafin,
Mecz trzeciej (Grunwald) i czwartej (Wisła) drużyny w tabeli lepiej zaczęli goście, w których bramce bardzo dobrze spisywał się Daniel Skowron. Najwyższą przewagę wiślacy mieli w 20 minucie – 10:6. Dobrze gra Wisły wyglądała również na początku drugiej połowy. Od stanu 13:17 Grunwald zdobył jednak cztery bramki z rzędu. Sandomierzanie ostatni raz prowadzili w 42 minucie – 21:20. Od tego momentu drużyna z Rudy Śląskiej znów zdobyła cztery bramki z rzędu. Wisła chciała szybko odrobić straty, co jednak przyniosło głównie straty i nierzucone sytuacje sam na sam z bramkarzem. W końcówce gospodarze kontrolowali wynik.